FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 23.6.
21.6. - 22.6.
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
22.6. - 22.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

Časový harmonogram FlyBermuda 2011

Časový harmonogram FlyBermuda 2011
04. 11. 2011   |   Autor: Sonja   |   Komentáře (0)
Už zítra startuje druhé vydání berlínské halovky  FlyBermuda, která je vyvrcholením několikadenního festivalu Berlin Musc Days alias BerMuDa. Přinášíme kompletní časový line up akce včetně mapy areálu.
TIMETABLE

HANGAR 1
20:00 – 21:30 Sebo K
21:30 – 23:30 Moonbootica
23:30 – 00:15 Lexy & K.Paul Live
00:15 – 01:15 James Holden
01:15 – 02:15 Fritz Kalkbrenner Live
02:15 – 04:15 Sven Väth
04:15 – 05:30 Plastikman Live
05:30 – 07:30 Ricardo Villalobos
07:30 – end Pan-Pot

HANGAR 2

20:00 – 22:30 Marco Resmann
22:30 – 23:30 Oliver Koletzki & Fran
23:30 – 01:00 Tiefschwarz
01:00 – 02:00 dOP Live
02:00 – 03:30 Ellen Allien
03:30 – 05:00 M.A.N.D.Y.
05:00 – 07:00 Magda
07:00 – end Loco Dice

BEATPORT STAGE

22.00 – 00.00 J.Phlip
00:00 – 01:30 George Fitzgerald
01:30 – 03:00 Sigha
03:00 – 04:00 Deadbeat Live
04:00 – 06:00 Âme
06:00 – 09:00 Tale Of Us
09:00 – end Allstars

plán

flybermuda-festival.de
FLY BERMUDA

FLY BERMUDA

Sobota 5. 11. 2011
35/42 EUR
Vystupují:
Sven Väth Plastikman Ricardo Villalobos Loco Dice Ellen Allien Magda Tiefschwarz M.A.N.D.Y. James Holden Fritz Kalkbrenner Moonbootica Lexy & K-Paul Oliver Koletzki & Fran dOP Pan Pot Sebo K Marco Resmann
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |