FESTIVALY 2019

srpen
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
08

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

CHODROCKFEST
SZIGET
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
DEN PRO VALY
SZIGET
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
16
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
MÁCHÁČ
24

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
KOUŘIMSKÁ SKÁLA
MÁCHÁČ
25
26
27
28
29
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
LÉTOFEST KARLOVY VARY
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
15.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
17.8. - 17.8.
17.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
7.9. - 7.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Melt! XIV. (řečený Král Slunce). A železa!

Melt! XIV. (řečený Král Slunce). A železa!
21. 07. 2011   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
Letos se ve Ferropolis pořádal již 14. ročník festivalu, jenž si sami vystupující určili za nejlepší v roce 2010. Industriální muzeum pod širým nebem, poloostrov v Gremminer See, vytříbený line-up a zvláštní atmosféra vytvářejí smrtelně nakažlivý koktejl, po kterém roztává kromě srdce i železo.
Melt! předchází obrovské renomé a chvála se sype ze všech stran. Je toto tvrzení pravdivé nebo se jedná o další z nafouknutých bublin? Bez dlouhých a zbytečných vytáček je chvála oprávněná a zasloužená. Festival Melt! je jedinečný. Bez diskuze. Otázkou pouze zůstává, kdy a jak moc si je každý ochoten tuto skutečnost připustit.

Z dalšího textu bude zřejmě patrné, že jsme si společně padli do oka, jenže láska na první pohled to mezi námi rozhodně nebyla. Ale upřímně, která naplněná láska je vlastně na první pohled?

Den první (řečený Studený)
V práci do půl páté, cesta 340 km včetně té přes páteční Prahu, očekávaný příjezd kolem 20:00. Výměna vstupenek, rozdělání stanu, který jsme ještě nikdy nestavěli. Cesta z kempu do Ferropolis, očekávaný příchod na Gemini stage 21:00 a zábava až do nedělní noci. Jenže ejhle, plány jsou od toho aby se jim někdo nahoře pěkně vysmíval.

Příjezd na rozcestí poloostrova zvládáme relativně na čas, zde by problém nastat nemusel. Pochybnosti začínají růst s prohlédnutím totálně napěchovaných parkovišť. Uf, místo ještě máme a jaká se stanem? Pánové pořadatelé nedokáží příliš poradit, oni asi možná ani nerozumí. No nic, třeba něco najdeme - velká chyba (daň nováčka na Meltu!). Procházka kempem sem a tam s nulovou úspěšností zabírá krásných 75 minut a my se na dálku loučíme s oblíbenými The Koletzkis. Místo nich jsme si zatančili pouze mezi vytyčenými koridory pro jednotlivé sekce kempu.

takfraf

Nejprve dole a pak stále nahoře

Křivka nálady klesá z natěšení téměř k bodu mrazu. Za okamžik padá ještě hlouběji. U hlavního vstupu, který může čítat na tucet průchodů se srocuje přibližně pět set partychtivých návštěvníků, ale dav vůbec neubývá. Ba naopak. Průchozích vchodů je pouze polovina a u ní důkladná prohlídka každého jednoho příchozího. U jakého stánku s pivem se nám dneska zasekla pověstná precizní německá organizace? To abychom kvůli její dovolené na dálku zamávali i The Naked and Famous. Naštěstí přichází nařízení o vpuštění venkovního smutného davu mezi dav šťastný a roztančený. Bez kontroly, ovšem. Křivka nálady se zastavila na svém víkendovém minimu a s příchodem na hlavní Bench stage začíná růst relativně strmým tempem.

bench

The Naked and Famous přistihneme přesně kterak pro z poloviny zaplněnou "arénu" ve tvaru srdce pod železnými obry roztáčejí song All of this. Do konce svého vystoupení hrají proslavení a nazí Aucklanďané ještě další pecky ze svého debutového alba Passive me, Agrresive you - No way, Jitled Lovers, Eyes, Girls like you a také svůj pravděpodobně nejznámější hit Young Blood. Křivka zábavy je už výrazně nad nulou a při uvědomění si síly a kvality zvuku na hlavní stageí je mi již dopředu jisté, že tam minimálně do rána zůstane.

Youtube Favourites
Během roku 2011 mi přistálo v oblíbeném playlistu spousta nové muziky a bylo pro mě trochu sci-fi se jen zasnít a představit si, že ještě týž rok nebo dokonce kdykoliv jindy budu mít kluky a holky z videoklipů přímo na dosah ruky, nebo přinejmenším co by kamenem dohodil Bohužel mi dramaturg udělal silnější čáru přes rozpočet svým sestaveným pátečním rozvrhem. Neustále musím volit minimálně mezi dvěma pódii, ale čert to vem. Ještě že se časy jednotlivých vystoupení nepřekrývají kompletně a areál je tak "zvukově ergonomický" navíc "pohybově ekonomický", "barevně okouzlující" prostě "festivalově přívětivý".

Při procházkovém přesunu na Desperados Beach (pódium zasazené na pláž, bezprostředně na břeh jezera) prožívám jedno z dalších dnešních prvních setkání. Bratr známějšího Paula Kalkbrennera Fritz, odehrává pod Velkým Kolem (Big Wheel Stage) svůj živý set. Mile překvapuje i živým zpěvem. Není to sice žádná operní árie, ale má to atmosféru. Přinejmenším mi track Facing the sun způsobuje mrazení na zádech a stejně jako se křivka nálady usazuje v maximálních hodnotách, mrazení zůstává i na další hodiny.

Sascha Ring
není v mé hudební kartotéce žádným nováčkem. Stejně se ale při jeho vystoupení vždy jako novic cítím. Se svou kapelou Apparat band zařezává spektrum harmonických zvuků z pódia do nabité pláže. Magickou atmosféru kouzelných zvuků dotváří dým a ostrá světla, která díky silnému větru a chladnému počasí co chvíli mění kulisu vystoupení. Významným doplňkem jenž podtrhuje vizuální obraz jsou všudypřítomné poletující bubliny z bublifuků. Apparat se zřejmě jako odpadlík necítí, tasí nejsilnější zbraně v podobě starého, dobře známého materiálu i čerstvých novinek. Chvíli to vypadá, že při tracku Arcadia a následném hudebním jamu odlétnu za bublinami i já.

Po zrychleném přesunu do stanu Intro Zeit (dvě pódia, dělící od sebe nejdelší cestu zvládáme za cca 2 minuty) nás čeká malé retro překvapení. Chlapíci v oblecích Noah and the Whale si jako intro zvolili instrumentální verzi přeslavné Bohemian Rhapsody. K mému velkému překvapení zjišťuji, že generace postávající vedle mě jí bez jediného zádrhelu odzpívá. Pánové ještě nejsou na pódiu, ani jednou nemuseli hrábnout do strun a atmosféra ve stanu už by se dala krájet. Noah and the Whale si pro svá živá vystoupení pohrávají s aranžmá svých skladeb, proto je jejich vystoupení o moc živější a tanečnější než by se zdálo ze studiových verzí svých songů. Například hity Five years Time, Blue Skies nebo L.I.F.E.G.O.E.S.O.N. mají v tomto podání ještě větší náboj než originální kousky.

Jednou ty a jednou já
Nejsem v "železově" sám a nesmím si sobecky plánovat večerní harmonogram pro sebe, i když by mé zlé já moc rádo chtělo. Díky tomu jsme znovu dvakrát na hlavní stagei. Nejprve shlížíme celé vystoupení roztomilé švédské blondýnky Robyn. Kdysi mě velmi zaujala svým úžasným hlasem, jenže směr kterým se záhy vydala znamenal ústup z hudebního rozhledu, proto jsem vcelku překvapený její show. Především energie, která z ní a jejího pohybu šlehá až do desítek metrů vzdálených ochozů je nepřehlédnutelná. Snad mě paměť nešálí, když napíšu, že Robyn odzpívala a odtančila mimo jiné: Dancing on my Own, The Girl and the Robot, Be Mine!, Hang with me, With every Heartbeat.

Má volba předběžně padá na Miss Kittin. Tak dlouho ji všemožně míjím, až to stejným způsobem dopadá i zde. Z dálky registruji Carolinin působivý hlas doplňující její set, ale o kousek blíže mě jako magnet přitahuje cosi neokoukaného, originálního - senzačně rozjetá party ve stanu pod obrem GEMINI, kterou už jsem od zbytku dnešního večera ani neočekával. Po úvodních problémech s technikou se do práce pustil ansámbl okolo Nicolase Sfintescu a Ezechiela Pailhese aka Nôze a společně mi zase o něco posouvají obzory. Tenhle mix elektronické taneční hudby, jazzu, rocku, experimentování, jamování a všeho možného i nemožného doslova valí přítomné obecenstvo. Jedním slovem dechberoucí.

Díky Nôze jsme opozdili příchod na hlavní stage, kde momentálně hraje miláček domácího publika - Paul Kalkbrenner. Usuzuji to z absolutně naplněné plochy i tribun. V porovnání s předcházejícími minutami si sice trochu připadám jak v chill-outu, jenže lidé okolo se báječně baví, mnohokrát je to vidět víc než by si sami přáli. PK není zřejmě ve své kůži, nepozdává se mi aby dělal za každou skladbou pauzu, ale zřejmě si vychutnává bohatého aplausu. Na závěr samozřejmě obligátní Sky and Sand (alespoň v zajímavé úpravě) a Aron. No nic Paule, dobrý, ale příště už zřejmě ne... Teď už je řada opět na mě a z posledních sil si vychutnat zbytky deep setu Radioslavea a Carla Craiga. Paprsky vycházejícího slunce šimrají bok SRS 1300 TAKRAF 1521 (několikasettunový kolos nad stageí) nad námi a neutichávající desítky stroboskopů šimrají mé rohovky téměř do oslepnutí. Už není kde brát, energie se dostává do mínusu a velmi nerad bych sahal do zásob připravených pro sobotní den. Dobrou TAKRAFE, dobrou Tensnakeu, dobrou Gui Borrato. S prvním jmenovaným si zanedlouho znovu zašpásujeme, ale s vámi dvěma, doufám, brzy na viděnou.

Zítra: Den druhý
MELT! (DE)

MELT! (DE)

Čtvrtek 14. 7. 2011 až Pondělí 18. 7. 2011
104 EUR
Vystupují:
Addison Groove Âme live Anstam Apparat Band Arto Mwambé Atari Teenage Riot Azari & III Barker & Baumecker live Beady Eye Ben Klock Benjamin Damage & Doc Daneeka Bodi Bill Boys Noize Bpitch @ Sleepless Floor Brandt Brauer Frick Busy P Calvin Harris Carl Craig & Radio Slave b2b Carte Blanche (DJ Mehdi + Riton) Chaim Chase & Status Clock Opera Cold War Kids Console Cosmin TRG Crocodiles Crystal Castles Crystal Fighters Cut Copy DAF Dananananaykroyd Dial Records presents Digitalism live DJ Koze DJ T. Edward Sharpe & The Magnetic Zeros Ellen Allien Errors Everything Everything Fake Blood live FM Belfast Foster the People Fritz Kalkbrenner live Gerd Janson Gold Panda Groove presents Gui Boratto Guy Gerber Housemeister Iron and Wine Isolée Jamie Woon José González Junior Boys live Junip Katy B Kiki Les Savy Fav Little Dragon Live At Robert Johnson @ Sleepless Floor Loco Dice M.A.N.D.Y. Manuel Raven Marcel Dettmann Marcel Fengler Markus Kavka Matt And Kim MEN Metronomy Miss Kittin Modeselektor pres. Melt!Selektor Monarchy Mutter Nicolas Jaar live Noah & The Whale Nôze live Oliver Hafenbauer Ostgut Ton Special Patrick Wolf Paul Kalkbrenner live Phon.o Plan B Planningtorock Proxy Pulp Richie Hawtin Robyn Roman Flügel Rusko Sbtrkt live Siriusmo Sizarr + Sizarr Soundsystem Skinnerbox Swans Tensnake The Drums The Hundred in the Hands The Knocks The Koletzkis The Naked And Famous The Sound of Arrows The Streets These New Puritans Total Confusion B2B2B: Michael Mayer & Superpitcher & Tobias Thomas Totally Enormous Extinct Dinosaurs We Have Band When Saints Go Machine White Lies
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
DJ.DDT | 30. 07. 2013 | 10:32:40
1:záměna Jessie Ware za Jamie Woona(dost fatální)!
2:too deadly warm weather is no good,too..
3:letos stál line-up za nic,prto byla vyprodáno až 2,5 dne před rozjezdem festu(bývá ovšem 2,5 měsíce)
4 tázka ubytování-co na to google earth?
5.letos jsem vynechal,ale příští rok,pokud tedy zas nepozvou Everything Everything,ZNOVU

. | 30. 07. 2013 | 09:24:46
To je německo, ne hloupé česko...
tlem | 29. 07. 2013 | 03:10:30
super-díky!

ab | 31. 10. 2012 | 09:23:03
ahoj, mam dotaz na ty co uz nekdy na Meltu byli - jak jak jste resili ubytovani? je tam pouze stanove mestecko, nebo se da nekde normalne ubytovat (hotel, motel, ubytovna, soukromi)?
DJ.DDT | 24. 07. 2012 | 04:37:28
Adam Beyer zahrál nejlépe z festivalu Svojšice v obrovské konkurenci,ale například v italském Cocoricu byla zejména první hodinka setu celkem dost nezajímavá.Ovšem Melt! mu též vyšel.Kdo tam nebyl,má možnost různé záznamy shlédnout v těchto dnech na ZDF-Kultur,ale to zcela nejzajímavější tam určitě neuvidí.V Intro stanu totiž kamera nebyla..Natočit takové labužníky zvuků Niky And The Doves(Bat For Lashes,Little Dragon,Kate Bush,Stevie Nicks,The Knife,Björk nebo Prince dohromady),\"Ladyhawke současnosti\",dále Twin Shadow(svěží jako před lety Bloc Party),dream-pop z Walesu Man Without Country ala Dream Academy,křehce indie-popové děvenky Boy nebo něco na způsob Two Door Cinema Club,partičku The Cast Of Cheers nebo i z Čech známé šprýmaře a ironiky Bondage Fairies,by určitě bylo lepší,než věčně ukazovat na image postavenou,průměrnou kapelu Gossip!Co naopak vidět lze z toho,co zato stálo jsou Chairlift s kráskou z 19.století v čele,Destroyer,který mě živě svým stoickým vystupováním,špatnou intonací a hrou bez nasazení narozdíl od studiovky roku Kaputt trochu zklamal a The Jezabels,jejichž zpěvačka vizuálně i vokálem dost připomínala divu počátku éry MTV před 30 lety Pat Benatar.Jejich kytarista vazbil podobně jako schopný chlapec o den později v Berlíně na koncertě u známého mostu jinak nezajímavých Frankie Rose.Zahájení a počáteční průběh festivalu byl netradičně slabý se jmény živě příšerných M83,kýčovité Little Boots,dále všemi hrůzami na hlavním podiu mimo Caribou(sorry,The Rapture,ale to nestačí!),mnou nepochopeným floutkem Jessie Ware(ale ta basistka),stejně tak v jiné rovině Dillon(bez basistky),podtrženo Markusem Kavkou,který je jen uznávaným moderátorem.Loni vycházel každý den festivalový zpravodaj,smělo se na obludy a zvuk neputoval od podia k podiu,začínalo se včas a ne o 20 minut později,ochranka poslední den nevpouštěla až s 90 minutovým skluzem a ony pláštěnky byly zdarma.Letos nově přibylo dvou pláten u hlavní stage,rozšířil se prostor vzadu u velkého kola,kde bylo postaveno cosi na způsob hradeb jako z polysterenu s nočním psychedelickým účinkem,který měl účinek na menší část návštěvníků,kteří většinou,jak už to v Německu bývá,lemcali jen pivo a o nic víc se nesnažili.Nejvíc byli letos všichni patrně u vytržení z toho,že mohli živě spatřit,nebo se s ní rovnou vyfotit-Lana Del Rey!Vzhledem k tomu,že jsem ji viděl každou žilu na noze a přepečlivě celou show i sledoval,mi nakonec vyšla celkem jednoznačně odpověď na nejžhavější otázku současné pop music.Ano,je to podvod,ale dokonalý a proto si zazlouží obdiv.Vše bylo dokonale secvičeno a také předvedeno,každé gesto a pohyb,vzadu na vše dohlížel možná i její tvůrce,minimálně \"manager\" se ksichtem playboye z osmdesátek,ale ty te´d moc nefrčí.Ze Zola Jesus jsem chtěl odejít,ale její zaklínání ji vyšlo mnohem lépe než před asi dvěma lety v Matrixu na Žižkově.Totální nepochopení z mé strany pak představují headlineři-chápal jsem v posledních letech Massive Attack,blbé Oasis i loňské pulp,ale Justice nebyli snad na podiu ani vidět a blikání areálem světýlky z jejich usurpované hlavní pozice byl dramaturgický přešlap nejvyšího kalibruparanoia | 21. 07. 2012 | 11:27:13
Škoda,že to je jen pro 20 000 tisíc lidí,když jsme z Německa zvyklí na milionové davy...
| | 21. 07. 2012 | 08:56:36
supr report ! díky zaň
niki.rysava | 12. 07. 2012 | 02:19:02
doprava

ahoj, já a kamarádka hledáme někoho kdo jede na Melt festival autem a má volná místa,najde se někdo? Nejlépe z Prahy.

uživateli moanke máte ještě v autě místo?

email:niki.rysava@seznam.cz
Anonymni | 11. 07. 2012 | 04:45:50
To jste napsali brzy...THX!!!
moanke | 11. 07. 2012 | 03:56:22
doprava

Ahoj, v pátek (asi ráno) jedem autem do Německa na Melt festival, je to kousek od Dessau. Máme 2 tři místa, trasa Semily-Liberec-Decin-Leipzig-Ferropolis
Anonymni | 03. 07. 2012 | 01:10:48
2 lístky na prodej

Prodávám 2 lístky na Melt!. Cena za jeden 2200,-, za oba najednou 4000,-. Osobní předání v Praze

pnkn@seznam.cz
dkej | 28. 06. 2012 | 11:23:36
MELT!

Prodám dva lístky na festival MELT!. Jeden za 1800Kč, prodám jen oba dohromady.
Info na emailu: urban.jakub7@gmail.com
Možnost předání v Praze.
Bibina | 27. 06. 2012 | 01:56:00
Melt festival 2 lístky

Prodám 2 lístky na Melt festival. Cena za oba 3800,- nebo za kus 2000,-
731/726726, sevcikova.p@centrum.cz
fly | 25. 06. 2012 | 09:19:19
LISTKY Melt 2012

prodam 2 listky na Melt, cena dohodou, mail tomas.ondracek@gmail.com, 775376004. Zakoupeno uz v unoru a dostali jsme ted akre...
Laďa | 24. 06. 2012 | 01:36:17
Prodám lístky na MELT!

Mam dva volne listky na MELT! festival 2012, nebot se ho nemuzu zucastnit :( Cena kolem 2.500,- Kč za kus, nejlepe oba zaroven. Predani osobne Brno a okoli, nebo na dobirku. Kontakt na me : eddoffec@seznam.cz
Mony | 14. 06. 2012 | 01:34:13
MELT!

Prodám 4 lístky na německý festival MELT! Lístky jsou už vyprodaný,takže tohle může bejt poslední šance jak lístky koupit.Lístky prodám pouze po dvou a každý lístek za 2 000. V případě zájmu prosím piště na e-mail: monikapurchartova@centrum.cz Budu se těšit :)
dkej | 13. 06. 2012 | 12:37:45
MELT!

Prodám 2*2 lístky na festival MELT! Lístky prodám jen po dvou, cena jednoho lístku činní 120euro což je cca 3000Kč a lístky jsou beznadějně vyprodané, moje cena je 2500Kč za jeden, prodám jen po dvou. Kontaktní email: urban.jakub7@gmail.com
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 10:00:32
Melt

Prodám 2X vstupenku na MELT. Cena dohodou

email : Kostelinhoo@centrum.cz
tel. 731 648 146
Robin | 03. 06. 2012 | 06:39:20
uvidime se tama..jedu uz po druhy a byl to zivotni zazitek...:)
Pavel Ševčík | 29. 05. 2012 | 08:29:07
2X MELT! 2012 13.-15.7.

21:18 / 29.05.2012 odkaz na příspěvek
Anonym: Pavel Ševčík
2X MELT! 2012 13.-15.7.
Prodám 2X vstupenku na jeden z nejlepších hudebních festivalů v Německu a a nejzajímavějších v Evropě MELT!...

Vstupenky jsou na celý víkend a je v nich započteno i ubytování (ve vlastním stanu)a parkovné po celou dobu festivalu.

Původní cena vstupenek byla přes 6.500,- a vstupenky na festival jsou již beznadějně vyprodány... http://www.eufest.com/festivals/melt/ticketsVstupenky je možno koupit i jednotlivě za 1.750,-...!!!

Preferuji osobní předání, ale je možné i zaslat, nebo mohu po domluvě i dovézt...

EMAIL: PajaDuke85@seznam.cz TEL.: 725-669-926
Sára | 27. 05. 2012 | 05:29:03
Melt festival

Mám dva lístky 3- denní na melt festival. Kdo má zájem? navrhujte cenu :)
Moderátor | 18. 05. 2012 | 07:27:42
vstupenky

koukni sem: http://www.poslouchej.net/forum/viewtopic.php?t=303
Berit | 16. 05. 2012 | 01:50:22
Lístky na Melt! 2012

Nevíte náhodou o někom, kdo prodává dva lístky na Melt!? Nějak jsme to s koupí prokaučovali a už jsou vyprodané. Díky. Telefon: 777126993
sisyfos | 25. 02. 2012 | 07:56:29
ja,ja,natvrdlych

Destroyer dobrý,ale zbytek je jen opáčko.
Moderátor | 17. 02. 2012 | 10:05:25
dnes ohlášená první jména Melt! 2012

Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, The War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M.
MAXX | 17. 02. 2012 | 08:43:56
MAximální....jen tak dal.....a není to daleko..
sisyfos | 24. 07. 2011 | 03:08:38
Ja,schmecken gut!

Při vystoupení třeskutě ironického pana Cockera(ne toho původně instalatéra ze Skotska)pršet přestalo a Big Wheel,jež měl v tu chvíli v plné moci korunovaný král dj\'s Hawtin(na toho nekorunovaného Sashu však stejně nikdy mít nebude),tak byla opět pěkně našlapaná!Problémem letošního Meltu ovšem nakonec přeci jen line-up být mohl,jistě ne hlavní stage či výběr \"pouštěčů desek\"(taková sestava do Roxy nezavítá ani v příštích deseti letech,i díky tomu,že by pak pan Tráva už neměl kde vystupovat).Loni na prosklené Gemini stage,tzv.skleník vystupovali namátkou Kings of Convenience,Holy Ghost!,Delphic,Tiga,Jamaica či Friendly Fires,letos jen tuctové,většinou dvojice,kdy jeden zapnul jen klávesy a druhý zpíval(čestnou vyjímkou budiž pak Totally Enormous Extinct Dinosaurs),většinou však nadšeně se bavící teenageři nejen z Německa měli zřejmě jiný názor.Co mě ještě potěšilo byli hned úvodní We have band,Lawrence,Katy B,Drums,Editors,P.Wolf,ale tak jako na loňský ročník,na ten letošní rozhodně vzpomínat nebudu..
Lukáš | 22. 07. 2011 | 06:07:55
good report

Hele ten report mě baví... většinou to stojí za prd, ale tenhle report má koule.
Robin | 21. 07. 2011 | 10:32:45
lidi tenhle fest nemá chybu, byl sem poprvý a naprosto hudebně uspokojen...příští rok dávám zas, je to 4 hodinky cesty a ty prachy za takovej line up a organizaci nemá chybu...
stolda | 12. 07. 2011 | 10:06:00
lístek

ahoj, neměl by někdo zájem o jeden lístek na letošní Melt!?
oldclubber | 24. 05. 2011 | 12:53:23
s

já+žena
S | 23. 05. 2011 | 01:56:36
jede nekdo letos?
Koudis | 21. 07. 2010 | 01:38:25
fotky z meltu!

Mrkejte na fotky z letošního Meltu!

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100716-melt-groove_armada-delphic -kele-mala-booka_shade-ferropolis-patek/

a

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100717_melt-ferropolis-dj_shadow_ moderat/
Kamil | 06. 07. 2010 | 03:01:50
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Jervin | 15. 01. 2010 | 11:39:03
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ FerropolisMelt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar | 16. 07. 2009 | 09:53:00
Cesta na MELT 2009

Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23 | 15. 07. 2009 | 11:56:08
vyprodano

jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra | 17. 03. 2009 | 06:25:28
Obsession

Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. :)
lenka | 27. 02. 2009 | 04:29:11
Obsession

A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession | 27. 02. 2009 | 09:40:03
Lenka

tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkům:)
lenka | 26. 02. 2009 | 06:42:01
Oasis????

ehem,ehem. No proč ne...
Jervin | 26. 02. 2009 | 01:11:57
Obsession

Jsme na dovči
ozzby | 26. 02. 2009 | 12:37:56
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession | 26. 02. 2009 | 11:52:18
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Jervin | 26. 02. 2009 | 11:22:48
Obsession

jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... :( už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok :)))
Obsession | 26. 02. 2009 | 11:10:56
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml | 17. 08. 2008 | 06:36:53
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO

Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews | 06. 08. 2008 | 01:23:12
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah | 06. 08. 2008 | 12:01:48
[b: ozzby[/b:

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
ozzby | 06. 08. 2008 | 11:41:06
martinah

na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |