FESTIVALY 2017

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
4.7. - 6.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Mácháč aneb Ibiza po česku

Mácháč aneb Ibiza po česku
24. 08. 2010   |   Autor: čtenář   |   Komentáře (50)
Česká Ibiza, nejlepší festival v České republice a mnoho jiných superlativů se každoročně objevuje před a po festivalu Mácháč. A jelikož jsem ještě nikdy tento festival nenavštívil, 10. výročí se zdálo být tím dostačujícím důvodem, proč v pátek 20. srpna na českolipsko vyrazit.
Ale oněch důvodů bylo samozřejmě o něco více. Především po dlouhé době opět slyšet švédskou super star Axwella, velice zajímavý pro mne byl také autor hitu Riverside, Sidney Samson a v neposlední řadě i objev posledního roku, Američan makedonského původu, Max Vangeli.

Do areálu na břehu Máchova jezera jsem dorazil těsně před 22. hodinou a zamířil rovnou na hlavní stage, kde vystupoval český DJ Brian, který v letošním roce zaznamenává jeden úspěch za druhým. Nejenom, že má za sebou velmi úspěšnou tour po Brazílii, ale také se objevil v Miami na Winter Music Conference. Brian si své vystoupení náležitě užíval a několikatisícový dav před ním také. V průběhu večera se návštěvnost festivalu vyšplhala až na neověřených 12000 lidí, což si myslím je úctyhodné číslo na to, že byl Mácháč poměrně jednotvárně hudebně zaměřen.

machac

Ve 22 hodin se za gramofony postavil Holanďan Sidney Samson a pro mne překvapivý vrchol večera mohl začít. Pryč jsou podle mne doby, kdy bylo Nizozemí královstvím pouze trance music. Nyní vládne úplně jiný styl a sice Dirty Dutch Electro a představitelé jako DJ Chuckie, Afrojackm Hardwell a nebo právě Sidney Samson. A jak vlastně samotné vystoupení vypadalo? Rozhodně ode mne nečekejte nějaký výčet skladeb. Samsonova skvělá mixovací technika totiž dává vznikat úplně novým bookletům a jen co se nadějete, hrají tři tracky dohromady. Rozeznat originální songy je tak skoro nemožné, ale věřte nebo ne, tato neuvěřitelná electro smršť byla pro mne něčím nevídaným a energie, kterou Samson pumpoval do lidí byla opravdu elektrizující. Pro představu toho, co Sidney Samson prezentoval za styl doporučuji poslechnout track Tocadisco Feat. Nadia Ali- Better Run (AfroJack Remix) a nebo Kaks Original – Funk the streets, které mimochodem na Mácháči v podání tohoto Holanďana zazněly. Samson je znám především díky svému singlu Riverside, kterým doslova a do písmene dobil všechny hitparády a ke konci svého setu i letošní Mácháč. Nechyběla ani dnes již kultovní píseň od Zombie Nation – Kernkraft 440.

Dalším zahraničním hostem, který se postavil za mixážní pult na hlavní stage byl Američan, původem však z Makedonie, Max Vangeli. Tento DJ patří k nové nastupující generaci mladých DJs, mezi které bychom mohli zařadit i Aviciiho nebo AN21. Bohužel jeho vystoupení pro mne bylo obrovským zklamáním. Nejenže žánrově absolutně neseděl za Samsona, protože jeho progressive house byl o poznání pomalejší ale i výběr tracků a mixovací technika se mi zdáli na velmi nízké úrovni. A tak zatímco Samson publikum pořádně rozpumpoval, Vangeli ho dle mého názoru spíše pomalu uspával.
Nastal tedy čas prozkoumat i jiná podia. Ty byla celkem tři. Chybět nemohla tradiční Studio 54 stage, dále pak Mazanej Králíček stage a Dance radio stage. Já jsem zakotvil na té, která patří nejznámějšímu afterparty klubu v ČR. Veselý a energický pumping house tu servíroval majitel Studia 54, DJ Enrico. Co již ale chybělo, byla jakákoliv komunikace s publikem, kterou dle mého názoru musí každý DJ mít.

Po chvíli jsem tedy opět vyrazil na průzkum areálu. Celý prostor, na kterém se festival odehrával, měl dle mého dostatek barů a stánků s jídlem. Nechyběl ani stánek s nejrůznějšími světelnými doplňky. Čeho však bylo na můj vkus málo, tak sedaček anebo lavic k sezení. Ne každý si rád sedne na písek, navíc, když v průběhu noci byl hodně studený.

Naštěstí se však brzy přiblížil čas 0:45 a to dle avizovaného programu mělo za následek jediné. Vystoupení švédské superstar Axela Hedfordse, který vystupuje pod pseudonymem AXWELL. Myslím, že představovat jednu třetinu takzvané Swedish House Mafia by bylo jako nošení dříví do lesa. Spolu se Sebastianem Ingrossem, který vystoupil v ČR na jaře a Stevem Agello, patří Axwell v současné době mezi světové DJské superstar. Vděčí za to především své skvělé produkci, kdy v podstatě každý track, který mu projde pod rukou je hitem, ale také skvělé práci jeho produkčního týmu. Opomenout ani nesmím skvělou hudební show, kterou Axwell díky své mixovací technice dokáže vytvořit.

machac

Jaké však bylo nemilé překvapení, když se v 0:45 za mixážním pultem objevil John Culter. V té chvíli ve mně opravdu zamrazilo, protože to vypadalo, že Axwell na Mácháč nedorazil. Zpoždění letadla nehrozilo, protože Axwell létá svým vlastním letadlem a tak není odkázán na komerční letecké společnosti. Po chvíli mi však došlo, že se jedná spíše o reklamní vložku a o připomenutí kulatého výročí, které letos festival slavil. Bohužel Culterovo vystoupení bylo opravdu tragické, kdy do sebe míchal staré trancové věci s novějšími housovými a popravdě si myslím, že i celý set měl dopředu připravený na jednom CD a jen na mixážním pultu kroutil korekcemi. Jeho trápení našich uší však trvalo pouze 20 minut a pak již mohla začít ta pravá nefalšovaná švédská show.

Axwell nejdříve přivítal několikatisícové publikum a upozornil všechny přítomné, že trance, který předvedl Culter, je již opravdu za námi a je konečně čas na pořádnou house show ve stylu Swedish House Mafia. Vypisovat celý kompletní a hlavně postupný tracklist by, stejně jako v případě Sidney Samsona, byla věc nemožná. Axwell má totiž zlaté ruce a tak s technikou, a hlavně hudbou, předvádí doslova kouzla. Gradace, acapelly, loopy, několik tracků hrajících dohromady a vytvářejících jeden úžasný mash-up, nad jehož genialitou se vám chce doslova brečet, to je Axwell. Rozhodně největším hitem, který zazněl již na začátku Axwelllova setu a který již více jak rok patří k neodmyslitelným částem jeho vystoupení byl track Temper Trap - Sweet Deposition (Axwell & DirtySouth Remix). Dále pak SHM – One, Axwell – Nothing but love, Seven Nation Army vs. Benny Benassi – Satisfaction, SHM – Leave the Word behind, Axwell – I found you vs. Steve Angello – Knas, SHM – Miami to Ibiza. Toto je jen strohý výčet tracků, kterými Axwell přiváděl návštěvníky Mácháče doslova k housovému šílenství.

Bohužel jak jsem zjistil zde se našlo několik stovek takových, které já nazývám „typical czech party people.“ Potkáte je především v zadních řadách. Jedná se o naprosto hudebně neinformované jedince, kteří jedou na párty jen proto, aby možná někomu dokázali, že jsou „cool“ a kteří nemají ani tu nejmenší představu o taneční hudbě jako takové. Doslova k šílenství mne dohnal mladík, který navlečen do techno oblečku neustále nadával na to, že Axwell nehraje techno a že chce nějaký ten schranz a nebo minimal. A věřím, že takových se n ašlo více, protože v průběhu Axwellova setu zadní řady značně prořídly.. Přitom by stačilo jen si sednout na 5 minut k PC, otevřít google a zjistit si co vlastně schranz a techno a minimal jsou za styly a co vlastně samotný Axwell hraje.

Díkybohu tento jedinec brzy odešel do tmy a já si mohl dál užívat exkluzivní vystoupení švédského krále Axwella. Skvělou show umocňoval i dobrý zvuk, který byl však v předních řadách dle mého gusta příliš nahlas, ale také dvě obří LED obrazovky před a za DJským pultem. Na můj vkus k oné pomyslné dokonalosti chybělo možná trochu více světel.

Na závěr celého reportu bych chtěl poděkovat organizátorům za to, že českému publiku přivezli opravdu světovou star, jakou bezesporu Axwell je a také za to, že se nebáli přivést umělce, jako Sidney Samson a tak říkajíc „otevřít oči“ českým party people, kteří by rozhodně takového hudebního vzdělávání potřebovali více a více.
MÁCHÁČ

MÁCHÁČ

Pátek 20. 8. 2010
595 květen/695 do 15.7./795 do 20.8./900 na místě
Vystupují:
Marco V, Axwell, Max Vangeli, Sidney Samson, Stoneface & Terminal, Tin Tin, Proud - M, Groove Dan, Jean Luc, Crossryders, Thomas Coastline, Enrico, Tommy Rogers, Loutka, Ronny, Richie, Subgate, Smoke
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Ocean Finance a hypotéky | 23. 11. 2017 | 11:31:26
Attn; Potřebujete garantovaný úvěr ve výši 2% úroku na zaplacení Vašich dluhů nebo účtů nebo pro obchodní účely? pokud ano, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu:. Všechny emaily by měly být předány na adresu: oceanfinance459@gmail.com


Ocean Finance a hypotéky | 23. 11. 2017 | 11:31:24
Attn; Potřebujete garantovaný úvěr ve výši 2% úroku na zaplacení Vašich dluhů nebo účtů nebo pro obchodní účely? pokud ano, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu:. Všechny emaily by měly být předány na adresu: oceanfinance459@gmail.com


Ocean Finance a hypotéky | 23. 11. 2017 | 11:31:22
Attn; Potřebujete garantovaný úvěr ve výši 2% úroku na zaplacení Vašich dluhů nebo účtů nebo pro obchodní účely? pokud ano, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu:. Všechny emaily by měly být předány na adresu: oceanfinance459@gmail.com


Ocean Finance a hypotéky | 23. 11. 2017 | 11:31:16
Attn; Potřebujete garantovaný úvěr ve výši 2% úroku na zaplacení Vašich dluhů nebo účtů nebo pro obchodní účely? pokud ano, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu:. Všechny emaily by měly být předány na adresu: oceanfinance459@gmail.com


JIM BUFFER | 23. 11. 2017 | 08:31:20
LOAN OFFER

Požiadať o pôžičku rýchly a pohodlný spôsob, ako zaplatiť účty a obnovenie financovania projektu s najnižšou úrokovou sadzbou 3%, aby ste nás kontaktovali dnes prostredníctvom: trustfunds804@outlook.com. Pôžička potrebuje pôžičku ponuku naše minimum je 1,000,00 voľba požičiavanie akýchkoľvek peňazí, som certifikovaný registráciu a veritelia Legit, môžete nás kontaktovať dnes, ak máte záujem na získanie tejto pôžičky, kontaktujte ma pre viac informácií o procese pôžičky keďže podmienky úverov a výška úveru vám budú prevedené. Potrebujem vašu naliehavú odpoveď, ak máte záujem.

Morrison | 22. 11. 2017 | 06:26:36
Ahoj,
Toto je pán Morrison Hurley. Oznamujem širokej verejnosti, že ponúkame úverové služby s 2% sadzbou. Výška úveru sa pohybuje od 1000 EUR do 25 000 000 EUR. Náš úver je rýchly a jednoduchý a dá sa spracovať do 24 hodín od schválenia. Takže potrebujete pôžičku na zaplatenie dlhov? Potrebujete úver na kúpu auta alebo domu? Potrebujete podnikateľský úver alebo osobnú pôžičku? Kontaktujte nás a sme pripravení pomôcť.

Emailová adresa:
morisonhurley@gmail.com

Morrison Hurley.

tishman miles | 22. 11. 2017 | 05:57:25
24hoursloan


Dobar dan tebi Loan Seeker,

(Dobrodošli u 24-časovno kreditno preduzeće) Mi smo finansijska kompanija za zajmove koja daje bilo kakav kredit za pojedinca i preduzeće po stopi od 2%, sa niskim kamatnim stopom, možete se prijaviti čak i sa lošim kreditom po orgu, Naši željeni krediti počinju od $ 5000 minimum do Maksimum 100 miliona dolara, Brzo
odobrenje bez kašnjenja ili nedoumica, Za više informacija nam pošaljite e-mail na: 24hoursloancompany@gmail.com

Svi odgovori trebaju biti prosleđeni na: 24hoursloancompany@gmail.com

S obzirom na to

Tishman miljaAdresa: 6983 NW 82nd Ave Majami,
Miami-Dade County 33166 Sjedinjene Američke Države
Broj telefona: 1 305-417-5876
Broj faksa: 1 305 787-2571
Email: 24hoursloancompany@gmail.com
Web stranica: www.24hoursloans.com

Heinz Munkel | 22. 11. 2017 | 10:35:57
nabídka půjčky

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Anabelle Martinez | 22. 11. 2017 | 07:44:51
Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
záujem je 2% ročne. Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov do maximálne 3 dní od obdržania prihlášky.
Žiadna vážna osoba sa zdrží

GURANTEE LOAN SERVICE | 21. 11. 2017 | 10:47:03
guaranteeeloanservice01@gmail.com

Ponúkame osobné, obchodné a podnikateľské úvery s veľmi minimálnymi ročnými úrokovými sadzbami až do 4% v priebehu 1 roka až 50 rokov trvania splátky do akejkoľvek časti sveta. Poskytujeme úvery v rozmedzí od 1 000 do 100 000 000 USD. Naše pôžičky sú dobre poistené pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Zainteresované osoby by ma mali kontaktovať prostredníctvom e-mailu (guaranteeeloanservice01@gmail.com)

guaranteeeloanservice | 21. 11. 2017 | 07:06:15
Ponúkame osobné, obchodné a podnikateľské úvery s veľmi minimálnymi ročnými úrokovými sadzbami až do 4% v priebehu 1 roka až 50 rokov trvania splátky do akejkoľvek časti sveta. Poskytujeme úvery v rozmedzí od 1 000 do 100 000 000 USD. Naše pôžičky sú dobre poistené pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Zainteresované osoby by ma mali kontaktovať prostredníctvom e-mailu (guaranteeeloanservice01@gmail.com)
Daniela Peter | 21. 11. 2017 | 09:05:23
Dostal jsem od senátora Waltera půjčku ve výši 3 000 000 Kč.

Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 3,000,000 Kc.

Daniela Peter
danielapet@centrum.sk

Vick mara | 21. 11. 2017 | 02:52:25
loan offer

(VICK MARA LOAN COMPANY)

       (vickmara3@gmail.com)

Dobrý den jsem paní Vick mara, věřitel úvěru legitimní a spolehlivý úvěr na půjčky
za podmínek jasných a srozumitelných s úrokovou sazbou 2%. z
USD 12 000 až 8 000 000, pouze eur a libry. Dávám podnikatelské půjčky,
Osobní půjčky, studentské půjčky, úvěry na auto a půjčky na zaplacení účtů. jestli ty
potřebujete loana2
   musíte udělat, je, abyste mě kontaktovali přímo
V: (vickmara3@gmail.com)
Bůh ti žehnej.
S pozdravem,
Paní: vick mara
Email: (vickmara3@gmail.com)

Poznámka: Veškerá odpověď by měla být zaslána na adresu: (vickmara3@gmail.com)

Patricija | 20. 11. 2017 | 09:34:43
Potrebujete úver na väčšiu investíciu? Pôžičky na rozšírenie podnikania? Pôžičky na nové investície? Úvery na úhradu dlhopisov a dlhodobého dlhu. Nájsť finančný kapitál podnikových úverov už v spojení s finančnými kapitálovými úvermi spoločnosti ponúkajú nízku úrokovú sadzbu z pôžičky bez zabezpečenia. Sme tu, aby sme skoncovali s chudobou a nezamestnanosťou, pretože každý má svoj vlastný potenciál. Kontaktujte nás dnes a budete jedným z našich vážených zákazníkov. E-mail: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)

Anabelle Martinez | 20. 11. 2017 | 07:56:51
Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com
Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom
ktoré budú použité na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov medzi jednotlivcami
4000 až 500000 všetkým vážnym ľuďom, ktorí sú v reálnych potrebách, sadzba
úrok je 3% ročne Poskytujem pôžičky Finančné, Hypotekárne, Investičný úver,
Auto úver, Osobný úver. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po obdržaní prihlášky.
Žiadna vážna osoba sa zdrží

ERIC FINANCEE | 19. 11. 2017 | 11:46:24
Potrebujete úvery na projekt, investície, osobné pôžičky, podnikateľské úvery, úvery na bývanie, študentské pôžičky, konsolidačné úvery a pôžičky na rôzne projekty? pre tých, ktorí chcú získať pôžičku od našej spoločnosti, mali by ste nás kontaktovať dnes na (ericfinancee@gmail.com alebo ericfinancee@outlook.com) alebo navštívte našu webovú stránku ericfinancee.wixsite.com/ericfinance a získajte svoj úver dnes.
augustine junio | 19. 11. 2017 | 03:23:24

Ahoj,
Je to informovať širokú verejnosť, že pán Augustine Junio, renomovaný súkromný poskytovateľ úveru, otvoril finančnú príležitosť pre všetkých, ktorí potrebujú akúkoľvek finančnú pomoc. Potrebujete naliehavú pôžičku na vymazanie dlhov alebo potrebujete kapitálový úver na zlepšenie vášho podnikania? Boli ste odmietnuté bankami a inými finančnými agentúrami? Nehľadajte ďalej, pretože sme tu pre všetky vaše finančné problémy. Pôžičky poskytujeme ľuďom, spoločnostiam a spoločnostiam s úrokovou sadzbou 2% jasným a zrozumiteľným spôsobom. Nevyžaduje sa žiadna kreditná kontrola, 100% záruka.
Pošlite nám e-mail na adresu: (augustinejunio@gmail.com)


sandra | 19. 11. 2017 | 03:12:16
ahoj všetkým
Nakoniec všetky vaše peniaze úver starosti jednoducho dostať do kontaktu s kresťanskou dámou stiahnuť váš úver bezpečne kontaktovať ju na nasledujúcej adrese pernetsandra001@gmail.com a nebudete sklamaní.
Boh ťa žehná.

augustine junio | 19. 11. 2017 | 12:58:56
Úvery na rôzne účely Ponúkame minimálnu sumu 5 000,00 eur až 5 miliónov eur s nízkou úrokovou sadzbou 2% Úverové obdobie: do 25 rokov v závislosti od požadovanej sumy úveru. Zákazníci musia byť starší ako 18 rokov Táto transakcia je 100% bezpečná pre všetkých zákazníkov. Viac informácií o bonusu nás kontaktujte e-mailom: (augustinejunio@gmail.com)

Mr willams | 18. 11. 2017 | 01:36:15
Potrebujete úver? Potrebujete 100% financovanie? Ste unavení zo slovenčiny
vyhľadávanie a hypotéky sú dôsledne odmietané bankami a inými
finančné inštitúcie, willams loan ltd pomoc je tu, aby si svoj dlh
free a poskytujeme úvery podnikom, podnikom, priemyslu, osobným,
atď. Každý, kto má záujem, by mal kontaktovať nás bez ohľadu na krajinu
o pomoc prostredníctvom e-mailu: collinswillamsloanfirm@gmail.com

DOLNE VYPLNIŤ A VRÁTITE NÁŠ FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY.
*Krstné meno:........
*Priezvisko:........
*Mobilné :.........
* Adresa: ...........
* Mesto: ............
*Poštové smerovacie číslo :.....
*Krajina :..........
* Tel: ..........
* Požadované množstvo úveru ..........
* Trvanie úveru: .........
* Účel úveru: ..........
* Požiadali ste o úver pred: (Áno) (Nie)
* Zamestnanie: ..........
Vaša spokojnosť a finančný úspech je naším cieľom a dúfame, že budeme počuť
od teba.
S pozdravom

Maria | 18. 11. 2017 | 10:03:24
POTŘEBUJTE PŮJČKU

POTŘEBUJTE PŮJČKU PRO INVESTOVÁNÍ DO VAŠÍHO PODNIKÁNÍ NEBO ODDĚLENÍ VAŠEHO DLUHU,

Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu
Nabízíme půjčku od deseti tisíc do 20 milionů korun
náš e-mail: mvargaspuyo1@gmail.com

Metin Selim | 18. 11. 2017 | 04:07:44
Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com


michaelcasosn | 17. 11. 2017 | 09:12:14
Loan firm

Trebate li financijsko osnaživanje?
Mi smo vlada odobrena / registrirana financijska tvrtka. Jeste li u nekoj financijskoj krizi? Trebate li zajam za refinanciranje svog doma ili proširiti svoje poslovanje?
Trebate li zajam za podmirivanje hitnih dugova i ostati s jednim zajmodavcem?
Trebate li platiti svoje račune dalje od vašeg obrazovanja i sl.? Krediti u rasponu od $ 1,000.00USD do $ 10,000,000.00 usd dobili svoj besplatni citat bez obveza! Nudimo zajam za pojedinačna i surađivačka tijela kojima je potrebna financijska pomoć uz kamatnu stopu od 7% bez kreditne provjere sa ili bez kolaterala.
Nudimo lokalni i međunarodni zajam! Ako ste zainteresirani za dobivanje zajma, ne ustručavajte nam se poslati putem e-maila.USBANK@cash4u.com ili našem kućnom e-poštom michaelcasonloanfirm@gmail.com pružamo kratkoročne i fleksibilne komercijalne zajmove za niz operativnih potrebe. Tipično, naši klijenti odlučuju za financiranje privremenih pada u novčani tijek, ulažu u novu opremu ili izvršavaju kupnje inventara osjetljivih na vrijeme. Kao privatni zajmodavac uložili smo se u projekte koje većina financijskih institucija može sramiti. Budući da nismo broker, stojimo iza svakog kredita od početka do kraja.
Također možete whatsapp naš naslov na 13184126383

jorge | 17. 11. 2017 | 03:36:38
Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Poskytujeme půjčky na minimum od 2 000,00 dolarů až do maximální výše 100 000 000,00 dolarů trvalého komfortu, od 1 do 30 let za velmi nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%.

Potřebujete obchodní půjčku?
Potřebujete osobní půjčku?
Chcete si koupit auto?
Chcete refinancovat?
Potřebujete hypotéku?

Potřebujete obrovský kapitál k zahájení svého podnikání nebo expanzi? Ztratili jste naději a myslíte si, že neexistuje žádná cesta a finanční zátěž zůstává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.

Kontaktujte nás prosím na adrese: jdfinancier.agencia@yandex.com

S pozdravem
Jorge Dominguez

Mrs faith elena | 17. 11. 2017 | 03:32:06
Mrsfaithelena.fund@gmail.com

Pozdravte vás ..

Hledáte naléhavou půjčku, na 3% kontaktujte nás pro více informací Email: mrsfaithelena.fund@gmail.com

Vaše celé jméno:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Stáří:
Sex:
Telefonní číslo:
Vaše země:
Měsíční příjem:

Marina Sanchez | 17. 11. 2017 | 02:57:05
Nabídka půjčky za 48 hodin.

Potřebujete financování pro váš domov, pro vaši firmu, nákup automobilů, nákup motocyklů, budování vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby bezpochyby. Poskytuji osobní půjčky v rozmezí od 1 000 do 5 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete půjčit, a datum splacení. Děkujeme, že jste napsali své osobní půjčky e-mailem:
marinasanchez67605493@gmail.com
WhatsApp: 33 7 55 16 15 51

ponuka úveru medzi Najmä | 17. 11. 2017 | 09:42:50
maldonado


ponuka úveru medzi Najmä
Dobrý den Sme organizácia pre podporu ludí, ktorí potrebujú požicat peniaze dostat von z krízy, rýchly económica.Una seriózne ponuku do 72 hodín. Cantidad.Si vela toho co vás zaujíma
  2000€ of? to? 100000000€, s úrokovou sadzbou 3% rocne na základe súctu úverov.
kontaktujte nás pre viac información.
mail: maldonadoperezroselbi@gmail.com

mark williams | 17. 11. 2017 | 06:19:32
legitloanfirm322@gmail.com

Da li mislite da ste dobili kredit? Ozbiljno vam je potreban hitan kredit za pokretanje sopstvenog posla? Da li ste u dugu? Ovo je vaša prilika da ostvarite svoju želju, damo lične kredite, poslovne kredite i sve vrste kredita sa 2% kamate za više informacija kontaktirajte nas putem e-pošte (legitloanfirm322@gmail.com) ili (globalfinance334@gmail.com) .whatsapp. . 2348151313669

Gina | 17. 11. 2017 | 04:43:56
Volám sa Gina Acampora a dnes hovorím ako najšťastnejšia osoba v celom divokom svete a povedala som si, že každý veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu z našej chudobnej situácie, budem hovoriť tomuto názvu celému divokému svetu a ja som taký s radosťou povedať, že moja rodina je späť navždy, pretože som potrebovala pôžičku vo výške 100 000 eur, aby som začala môj život po celú dobu kvôli mojej profesii, pretože som jedna mamička so 4 deťmi a celý svet sa zdal byť zavesený na mňa, kým som sa stretol Boha poslal pôžičku Spoločnosť, ktorá zmenila môj život a život mojej rodiny, Boha strach firmy, Nora Mildred, ona bola záchranca BŮH zaslaný na záchranu mojej rodiny s pôžičkou 100.000 eur kontaktujte jej noramildred.loan@hotmail.com

MARK WILLIAMS | 17. 11. 2017 | 02:44:01
LEGITLOANFIRM322@GMAIL.COM

Da li tražite finansijske izvore sa kamatnom stopom od 2% za nove stanove, izgradnju,
Refinansiranje,
Konsolidacija duga, lični ili poslovni ciljevi? Mala ili velika? ovde je
otvorite priliku. nudimo sve vrste kredita.
* Maksimalni iznos koji pozajmljujemo je 500.000.000,00 u svim valutama: za više informacija

Kontaktirajte nas putem e-maila: ..
legitloanfirm322@GMAIL.COM

globalfinance334@gmail.com

whatsapp .. 2348151313669

Mrs.Emilia Fedorcakova | 16. 11. 2017 | 10:24:52
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

tim | 16. 11. 2017 | 09:27:02
loan

Vďaka Bohu za môjho života. Moji drahí priatelia, prosím aj to je svedectvo, že musím podeliť. Moje meno je pani Helen Verhoeven, nevedel som, že je spravodlivé úveru na internete. Tu je môj príbeh, som 3 zároveň niekoľko veritelia stretnem požiadať o pôžičku online, som zaplatil veľa peňazí pokúsiť získať im úver, boli viac schopní mi poskytnúť úver a všetky mi scammed a vzal peniaze. Ale pred dvoma týždňami som bol veľmi potrebujú úver splatiť svoje dlhy a zlepšiť svoju firmu, tak som si môj priateľ mi poslal pastor ktorého online meno je Tim Smith, kto kontaktoval som a on mi pomohol. Spočiatku som bol strach, aby obchodovať s ním, pretože on bol tiež na internete, ale rozhodol som sa mu veriť, pretože on je môj priateľ tiež pomohol s pôžičkou. Tak som bola zapísaná do svojho podniku a vzal všetky svoje údaje a udelil mi pôžičku 20.000 €, ktoré som požiadal. Som veľmi šťastný, teraz, že máte pôžičku a tiež našiel poctivé veriteľa. Prijmite prosím môj ľud krajiny bude radiť uplatňovať ho, ak potrebujete sú v núdzi úverov. Pôžičku ste všetci sľubujem podeliť toto svedectvo a tiež podporovať svoju firmu po získaní úveru od neho, čo som urobil. Tu je Tim Smith email: timloan3950@hotmail.com

perez | 15. 11. 2017 | 07:05:42
ponuka úveru medzi Najmä

ponuka úveru medzi Najmä
Dobrý den Sme organizácia pre podporu ludí, ktorí potrebujú požicat peniaze dostat von z krízy, rýchly económica.Una seriózne ponuku do 72 hodín. Cantidad.Si vela toho co vás zaujíma
  2000€ of? to? 100000000€, s úrokovou sadzbou 3% rocne na základe súctu úverov.
kontaktujte nás pre viac información.
mail: maldonadoperezroselbi@gmail.com

samson | 15. 11. 2017 | 01:59:00
samsonloanoffer202@gmail.com

Hľadáte finančnú slobodu? máte dlh, potrebujete pôžičku na začatie nového podnikania? alebo sa finančne zrútiš, potrebuješ pôžičku na kúpu auta alebo domu? Odmietate finančné prostriedky od svojej banky navždy? Chcete zlepšiť svoje finančné prostriedky? Potrebujete pôžičku, ktorú vám účty splácajú? Nehľadajte viac, vítame vás na príležitosť na všetky typy úverov dostanete za veľmi prijateľné úrokové sadzby 3% potrebujú viac informácií, kontaktujte nás teraz na nás prostredníctvom e-mailu: samsonloanoffer202@gmail.com

Gina | 14. 11. 2017 | 05:10:04
Volám sa Gina Acampora a rozprávam sa ako najšťastnejšia osoba v celom divokom svete dnes a povedala som si, že akýkoľvek veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu z našej chudobnej situácie, budem hovoriť meno celému divokému svetu a ja som taký že moja rodina je späť navždy, pretože som potrebovala pôžičku vo výške 100 000 eur, aby som začala celý svoj život, kvôli mojej profesii, pretože som jediná mama so 4 deťmi a celý svet sa zdal byť zavesený na mňa, kým som sa stretol Boha poslal pôžičku Spoločnosť, ktorá zmenila môj život a život mojej rodiny, Boha strach firmy, Nora Mildred, ona bola záchranca BŮH zaslaný na záchranu mojej rodiny s pôžičkou 100.000 eur kontaktujte jej noramildred.loan@hotmail.com

Mrs.Emilia Fedorcakova | 13. 11. 2017 | 08:38:53
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova


Marina Sanchez | 13. 11. 2017 | 03:46:56
Potřebujete financování pro váš domov, pro vaši firmu, nákup automobilů, nákup motocyklů, budování vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby bezpochyby. Poskytuji osobní půjčky v rozmezí od 1 000 do 5 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete půjčit, a datum splacení. Děkujeme, že jste napsali své osobní půjčky e-mailem:
marinasanchez67605493@gmail.com
WhatsApp: 33 7 55 16 15 51

pani karen | 12. 11. 2017 | 07:06:37
info.lockwoodlenders@gmail.com

Dobrý den.

Máte finanční problémy? POTŘEBUJTE PŮJČKU, KTEROU JE ČIŠTĚNA
Dluhy? JSOU VE FINANČNÍ KRIZI? VAŠE KREDITNÍ BUDOVY PRO VÁS
ORIGINÁLNÍ DŮVĚRNOST, JSME SPOLEHLIVÉ, KTERÉ SE VZTAHUJÍ NA VŠECHNY DRUHY
ÚVĚRY SE VÍCE. E-mailem: info.lockwoodlenders@gmail.com


DO SLUŽBY ZAHRNUJÍ:

* Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
* Podnikové úvěry (bezpečné a nezajištěné)
* Domácí kutily
* Inventor úvěry
* Automatické půjčky
atd. ..

S pozdravem

Pastor Gable

LUIS CARLOS | 12. 11. 2017 | 12:12:53
POTŘEBUJTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání až po osobní půjčky nebo dlouhodobé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Více informací o našich službách naleznete na našem e-mailu ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), dejte nám prosím vědět o výši půjčky, kterou potřebujete, a chcete trvání úvěru. My doufám, že slyším od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Luiscarlosfinance@outlook.com

POZNÁMKA: všechny emaily by měly být předány na: Luiscarlosfinance@outlook.com

Paní Karen | 11. 11. 2017 | 09:39:12
Naléhavá vánoční půjčka

Dobrý den.

Máte finanční problémy? POTŘEBUJTE PŮJČKU, KTEROU JE ČIŠTĚNA
Dluhy? JSOU VE FINANČNÍ KRIZI? VAŠE KREDITNÍ BUDOVY PRO VÁS
ORIGINÁLNÍ DŮVĚRNOST, JSME SPOLEHLIVÉ, KTERÉ SE VZTAHUJÍ NA VŠECHNY DRUHY
ÚVĚRY SE VÍCE. E-mailem: info.karenfinancialhome@gmail.com


DO SLUŽBY ZAHRNUJÍ:

* Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
* Podnikové úvěry (bezpečné a nezajištěné)
* Domácí kutily
* Inventor úvěry
* Automatické půjčky
atd. ..

S pozdravem

Paní Karen Phillip

Wenzel Ronald Joseph | 10. 11. 2017 | 01:26:45
PŮJČKA

POTŘEBUJETE PŮJČKY? AT 3% POKUD ANO EMAIL S ČÁSTÍM POTŘEBUJEME. Poznámka: veškerá odpověď by měla být kopírována a zaslána na tento e-mail wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Úplný název .......... Částka potřebná: .......... Doba trvání úvěru:. ......... Věk: .......... Země .......... Povolání .......... Telefonní číslo ..... ..... Wenzel Ronald Joseph

David Philip Loan offer | 09. 11. 2017 | 01:07:38
Loan Offer

Jaká je vaše situace? * Potřebujete 100% finanční kontakt.
Email: philipd772@gmail.com

* Úvěry na konsolidaci dluhu * podnikatelské úvěry * osobní půjčky * úvěry na bydlení * finance na auto * obchodní úvěry * investice úvěry * konsolidace dluhů * obchodní plánování * finanční rozvoj komerčních nemovitostí * nemovitosti hypotéky * špatné úvěrové úvěry * obchodní úvěry * * Stavební úvěry * Úvěry na automobily, * Úvěry na hotely * Studentské půjčky za nejlevnější úrokovou sazbu v%.

Pro více informací: Email: philipd772@gmail.com
Název :
Země:
Telefonní číslo :
Částka potřebná k půjčce:
Účel úvěru:
Požádali jste o půjčku předem (ano nebo ne)

Emaill: philipd772@gmail.com

S pozdravem.
Pan David Philip.

love | 09. 11. 2017 | 10:03:39
Čítal som toto svedectvo vo skupine Facebook, ku ktorej patrím, a preto si dovolím kontaktovať:
 
EMAIL: mirandacaprino@gmail.com
EMAIL: thomas.stumpls@yahoo.com

"Po mojej úverovej prehliadke som sa nakoniec stretol s touto ženou pani mirandacaprino, ktorá mi poskytla túto pôžičku za 72 hodín, takže som veľmi šťastná, prečo som si vzal čas na svedectvo. odmietol mnoho bánk? Nachádzate sa v bankách alebo z dlhov? Potrebujete financovanie na konsolidáciu svojho dlhu? Potrebujete úver, ktorý pomôže vášmu podnikaniu vrátiť sa späť na trať alebo iné potreby? Váš problém je vyriešený. Poskytuje, že pôžičky medzi jednotlivcami sa pohybujú od: 2 000 EUR do 7 000 000 EUR s nominálnou úrokovou sadzbou 3% bez ohľadu na výšku. Ak máte záujem, kontaktujte ho priamo

EMAIL: mirandacaprino@gmail.com
EMAIL: thomas.stumpls@yahoo.com

Ďakujem vám za to, že robíte ako ja a rodina, aby ste dostali pôžičku maximálne do 72 hodín. "
PS: Spredujte slovo svojim priateľom, susedom, kolegom a rodičom.

geraldine | 09. 11. 2017 | 09:57:53
Čítal som toto svedectvo vo skupine Facebook, ku ktorej patrím, a preto si dovolím kontaktovať:
 
EMAIL: mirandacaprino@gmail.com
EMAIL: thomas.stumpls@yahoo.com

"Po mojej úverovej prehliadke som sa nakoniec stretol s touto ženou pani mirandacaprino, ktorá mi poskytla túto pôžičku za 72 hodín, takže som veľmi šťastná, prečo som si vzal čas na svedectvo. odmietol mnoho bánk? Nachádzate sa v bankách alebo z dlhov? Potrebujete financovanie na konsolidáciu svojho dlhu? Potrebujete úver, ktorý pomôže vášmu podnikaniu vrátiť sa späť na trať alebo iné potreby? Váš problém je vyriešený. Poskytuje, že pôžičky medzi jednotlivcami sa pohybujú od: 2 000 EUR do 7 000 000 EUR s nominálnou úrokovou sadzbou 3% bez ohľadu na výšku. Ak máte záujem, kontaktujte ho priamo

EMAIL: mirandacaprino@gmail.com
EMAIL: thomas.stumpls@yahoo.com

Ďakujem vám za to, že robíte ako ja a rodina, aby ste dostali pôžičku maximálne do 72 hodín. "
PS: Spredujte slovo svojim priateľom, susedom, kolegom a rodičom.

Elena | 09. 11. 2017 | 08:25:50
pôžičky

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

pedro | 08. 11. 2017 | 07:49:23
Ponúkame podnikateľský úver, osobné pôžičky, pôžičku na nehnuteľnosti, konsolidáciu dlhu, hypotekárny úver alebo firemný úver vo výške 3%. Potrebujete úver? Ak áno, kontaktujte nás e-mailom: pedroloanfirm44@gmail.com alebo whatsapp: 16318005924

Maria | 08. 11. 2017 | 07:46:04
mvargaspuyo1@gmail.com

POTREBUJETE ÚVER na investovanie do vašej firmy alebo na vyplatenie dlhu,

Ponúkame úver s nízkou úrokovou sadzbou
Ponúkame pôžičku od 1000 do 800000 eur
náš e-mail: mvargaspuyo1@gmail.com

Jeff Michael | 08. 11. 2017 | 05:06:30
ponuka pôžičky


Dobrý den

POTREBUJE ÚVERU?
Máte zájem získat jakýkoliv druh úveru?
Jste financní strach? Nebo potrebujete pujcku na splacení dluhu a úctu ?, e-mail
Chceme poskytnout pujcku, na kterou nekdy potrebujeme pujcku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%, vyplácíme pujcku od minimálne 5,000.00 USD do maximálne 100 milionu dolaru, libry, eur, v prípade zájmu kontaktujte nás prostrednictvím e-mailu: jsemkffloaninvestment@gmail.com

Díky, cekáme na vaše rychlé odpovedi.

S pozdravem,
Jeff Michael


Arsel | 07. 11. 2017 | 01:48:45
FINANČNÁ PODPORA SÚKROMNÝ HYPOTEČNÝ ÚVER
financie podpora je skupina súkromných veriteľov, ktorí sú na dôchodku, budete potrebovať hypotéku obnoviť finančnú situáciu, z dôvodu rekonštrukcie, alebo ste dostali oznámenie o hypotekárny obdobia (60 dní vopred) , vieme, že vašu finančnú situáciu dokážeme napraviť maximálne 5 dní za veľmi výhodnú úrokovú sadzbu. Tiež si všimnite, že pomoc Finance ponúka rad ďalších služieb, ako je finančné oživenie, oživenie úverov, realitná kancelária, pretože náš tím tvoria profesionálny ako finančný poradca, finančný plánovač, Realitná kancelária, notára a advokáta, ktorý môže určite vás informovali v procese, aby ste konečne ukončili finančný stres. Takže neváhajte nás kontaktovať čo najskôr a urobíme prvé hodnotenie vášho súboru VŠETKO ZDARMA. VOLAJTE ALEBO ZAPÍŠTE US Na nasledujúce číslo: lorenzoarsel@gmail.com
Tu je jeho číslo akcie: 15876008347
Veľa šťastia pre všetkých

Elena | 06. 11. 2017 | 05:27:27
pôžičky

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |