FESTIVALY 2019

srpen
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
08

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

CHODROCKFEST
SZIGET
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
DEN PRO VALY
SZIGET
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
16
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
MÁCHÁČ
24

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
KOUŘIMSKÁ SKÁLA
MÁCHÁČ
25
26
27
28
29
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
LÉTOFEST KARLOVY VARY
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
7.9. - 7.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Časový harmonogram festivalu Hradhouse

Časový harmonogram festivalu Hradhouse
03. 08. 2010   |   Autor: redakce   |   Komentáře (2)
(Promotion) Na festivalu Hradhouse na čtyřech pödiích s kapacitou až 6000 lidí vystoupí celkem přes 40 djs a projektů. Zastoupeny budou styly house, techno, electro, dnb a nově trance a progressive. Mrkněte se na časový harmonogram letošního ročníku.
Semtex Stage

* 18.00 Romano Porni
* 19.30 Deivis
* 20.30 Elio
* 21.30 Breeth
* 22.30 Mekki Martin
* 23.30 Robert Babicz live (DE)
* 00.30 Orbith
* 01.30 Justin Robertson (UK)
* 02.30 Javas
* 03.30 Chaab (HU)
* 04.30 Tomáš Haverlík (SK)
* 05.30 Michael C
* 06.30 Stepan Bruck
* 07.30 end

Party In House & Playa Stage


* 18.00 TyPhone
* 19.00 Andrew Mallet vs. Hellman
* 19.45 Hydrophonic
* 20.45 Kyanid & Mario von Kukuson
* 21.45 Kangoora
* 22.45 Jerry
* 23.45 Výherce soutěže PiH
* 00.30 Martin Streed
* 01.30 CJ Fox
* 02.15 D´Safo
* 03.00 Worm vs. Psycho
* 04.00 Wecca
* 04.45 Gianni
* 05.15 Orbith
* 06.15 Djeda Lebeda
* 07.00 end

Dnb Stage

* 19.00 Stantha
* 21.00 Dreadnot
* 23.00 Holder
* 00.30 Katcha
* 02.00 X.morph
* 03.30 Blulajta + Mc Vaant
* 05.00 Ewira
* 06.30 end

Strobe Cave


* 19.00 Bear
* 20.30 Jordy
* 22.00 Luis
* 23.15 Daemon
* 00.30 Mildee
* 01.45 Lucasch
* 03.00 Coma
* 04.15 Nox van Borg
* 05.30 Karloss
* 07.00 end


Dodal: Katka Červinková, Mersey Agency
HRADHOUSE

HRADHOUSE

Pátek 6. 8. 2010
Předprodej 470 Kč + poplatky
Vystupují:
Robert Babicz live (DE), Justin Robertson (UK), Chaab (HU), Orbith, Jerry, Javas, Romano Porni, Ibe, Elio, Mekki Martin, Tomas Haverlik (SK), Michal Breeth (SK), Michael C, Stepan Bruck, Hydrophonic, Typhone, Deivis, Katcha, X.Morph, Blulajta + MC Vaant, Stantha a Holder, Lucasch, Coma, Luis, Mildee, Daemon, Jordy, Noxx Van Borg, Bear, Karloss, Andrew Mallet vs. Hellman, Kyanid & Mario von Kukuson, Martin Streed, Kangoora, CJ Fox, D´Safo, Worm vs. Psycho, Wecca, Gianni, Djeda Lebeda
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
libor | 07. 08. 2010 | 01:20:10
Výherce soutěže PiH ... ?

Party In House & Playa Stage ... co to bylo za djku co hrála po jerrym ? ta to dávala hustě :-) (matně si vzpomínám Denisa ? )
michal11 | 03. 08. 2010 | 10:40:46
???

muze mi nekdo rict co dela v pul druhy na stage JAVAS??? takovej chudak a bude hrat v tomhle case a po justin robertson???

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |