FESTIVALY 2017

červen
01
02

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

HABROVKA
OSTRATSKÝ PIVNÍ FESTIVAL
04
05
06
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KOUPÁK SMACK FEST
VŠUDYBUD
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KOUPÁK SMACK FEST
REBEL FEST
VŠUDYBUD
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

AERODROME
12
13
14
15
16
17

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BIG CRASH
RESPECT FESTIVAL
VOTVÍRÁK
18

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BIG CRASH
RESPECT FESTIVAL
VOTVÍRÁK
19
20
21
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

UNITED ISLANDS
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CITYFEST
KEFASFEST
UNITED ISLANDS
DEFQON.1
26

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

EXPLORATION FESTIVAL
27
28

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

THE SUN DANCE
29

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
PŘEŠTĚNICE
ŠPILBERK OPEN AIR
DOPORUČUJEME FESTIVALY
28.6. - 28.6.
29.6. - 1.7.
30.6. - 2.7.
30.6. - 30.6.
4.7. - 6.7.
5.7. - 8.7.
7.7. - 8.7.
8.7. - 8.7.
13.7. - 15.7.
13.7. - 16.7.
14.7. - 15.7.
14.7. - 16.7.
14.7. - 16.7.
19.7. - 22.7.
19.7. - 19.7.
21.7. - 22.7.
22.7. - 22.7.
28.7. - 29.7.
28.7. - 28.7.
28.7. - 29.7.
2.8. - 6.8.
3.8. - 5.8.
4.8. - 5.8.
4.8. - 5.8.
5.8. - 5.8.
9.8. - 9.8.
9.8. - 9.8.
11.8. - 12.8.
11.8. - 12.8.
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
5.7. - 9.7.
6.7. - 8.7.
14.7. - 16.7.
15.7. - 15.7.
28.7. - 30.7.
9.8. - 16.8.

Časový program festivalu United Islands

Časový program festivalu United Islands
16. 06. 2009   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Máme pro vás časový přehled hudebního programu pražského festivalu United Islands, který proběhne již tento víkend na ostrovech hlavního města. Podívejte se, kdy vystoupí vaše oblíbené kapely. Vstup na všechny ostrovy je zdarma.
Čtvrtek 18. 6.

Jazz Dock (Janáčkovo nábřeží)

21:45 Mythematica
23:30 Alvik

Pátek 19. 6.

Hlavní scéna (Střelecký ostrov)

16:40 - 21:00 DJ Scratchy
17:10 - 17:40 The Spankers
18:00 - 18:40 Fast Food Orchestra
19:40 - 20:30 Mad Manoush
21:00 - 22:00 Yellow Umbrella

Jazz scéna Radia 1 (Kampa)
17:30 - 18:20 Evropu sletíme
18:40 - 19:00 Slavnostní zahájení
19:00 - 20:20 Orka
20:50 - 21:50 Raphael Wressnig quartett

Digi Bands & DJs (Mánes)
21:40 - 22:40 Baaba
23:00 - 23:50 Midi Lidi
00:00 - 02:00 dj Béla EN
02:00 - 04:00 DJ Dan Cooley

Jazz Dock (Janáčkovo nábřeží)

22:00 - 23:10 Marcel Flemr Band
23:30 - 00:50 Milo
01:10 - 02:20 Jam Session - afterparty



Sobota 20. 6. 2009

Hlavní scéna (Střelecký ostrov)
11:30 - 12:10 Lavagance
12:30 - 13:10 Navigators
13:30 - 14:10 Sunflower Caravan
14:40 - 15:30 The Prostitutes
16:20 - 16:50 Please the Trees
17:00 - 18:00 Sammy Decoster
18:50 - 19:20 Le Pneumatique
19:30 - 20:30 N.O.H.A.
21:00 - 22:00 Royseven

Jazz scéna Radia 1 (Kampa)
12:10 - 13:00 Lanugo
13:20 - 14:00 Longital
14:30 - 15:20 Segundo
15:50 - 16:20 Saxitude
16:30 - 17:20 United Heads
17:50 - 18:40 Adani & Wolf
19:10 - 20:10 Moiano
20:40 - 21:40 U-Prag

Ethno & Folk scéna (Střelecký ostrov)

11:00 - 11:40 Gang a la Basta
12:00 - 12:30 All Star Refjúdží Band
12:50 - 13:40 Xavier Baumaxa
14:10 - 14:50 Vrbovskí Víťazi
15:30 - 16:20 Love songs orchestra
17:10 - 17:40 DVA
18:00 - 19:10 Almasäla
20:20 - 21:30 Mitsoura

Česká scéna (Žofín)

11:00 - 11:40 Ubent
12:30 - 14:00 Pavel Bobek, Robert Krestan a Druha trava, host Katka Garcia
15:00 - 16:10 Michal Prokop & Framus Five
17:00 - 18:10 Monika Načeva a Michal Pavlíček
19:00 - 20:10 Ivan Hlas trio

Digi Bands & DJs (Mánes)
18:30 - 19:30 Patrick Bergman live
21:40 - 22:40 Tchendos Djs
22:50 - 00:50 DJ Scratchy
01:00 - 02:30 DJ Miss B.
02:30 - 04:00 DJ Jana Kománková

Jazz Dock (Janáčkovo nábřeží)
16:00 - 17:10 Veronika Diamant & Sofa Jazz
18:30 - 19:40 Saxitude
20:00 - 21:10 Cyrille Oswald feat. David Dorůžka
22:00 - 23:30 United Heads - zahájení afterparty
00:00 - 01:10 Lanugo
01:30 - 04:00 Jam Session - afterparty

Open Mike (Janáčkovo nábřeží)
13:00 - 22:00 Open Mike

Dodal: United Islands

UNITED ISLANDS

Čtvrtek 18. 6. 2009 až Sobota 20. 6. 2009
zdarma
Vystupují:
Evropu sletíme, Raphael Wressnig trio, Orka, The Spankers, Fast Food Orchestra, DJ Scratchy, Yellow Umbrella, Mad Manoush, Baaba, Midi Lidi, Please the Trees, Sammy Decoster, Le Pneumatique, N.O.H.A., Xavier Baumaxa, Vrbovskí Víťazi, Alma Sala, Mitsoura, Segundo, Longital, Moiano, Tchendos DJs, Patrik Bergmann, DJ Miss B. a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |