FESTIVALY 2019

září
01
02
03
04
05
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LÉTOFEST LIBEREC
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
ROCKOVÝ NÁŘEZ
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Pig Fest Open Air - kompletní DnB line-up

Pig Fest Open Air - kompletní DnB line-up
04. 06. 2009   |   Autor: redakce   |   Komentáře (50)
(Promotion) Tuplovaná porce zlomených prasečích dobrůtek bude servírována během celého víkendu 7.- 9.8.2009 na rokycanském letišti u Plzně. Těšit se můžete na sety od Pendulum, Rushera, Barona, Subfocuse a dalších 14 DJs, které si teď představíme.
DoIT
Mladý, ale průbojný dobýval plzeňské kluby a puby spolu s Djem Snupou a Dracem. Tuto trojici jste mohli slyšet ve 100dolle, Mixu nebo Neutralu. V roce 2005 zakládá s Djem Dooxem a Cycotronem z recese novou crew Wenkowsound, která sbírá velké úspěchy. Kvalitní zvuk, kvalitní akce to vše způsobuje maximální spokojenost fanoušků. A bude to právě DoIT, který svým breakbeatovým setem otevře páteční večer.

Filik
První polovina známého dua Cannon Foundry z ještě známějšího Wenkow Soundsystemu.

Bifidus Aktif
Za své 4 leté DJské působení procestoval velkou část Čech a Slovenska a zahrál si i po boku několika světových DJských es. Ve svých setech dává přednost modernímu tanečnímu zvuku (Pendulum, Sub Focus, State Of Mind), který kombinuje s liquid funkem i tech stepem (Kemal, Stakka + Skynet, Noisia).V jeho bagu však nechybí ani zasněné, atmosferické a deep tracky například z labelu Subtitles. Kromě psaní pro Shadowbox přispívá recenzemi a do rubriky Breakdown na Techno.cz,

Akira
Akira se nejen sám ale hlavně coby člen "zmijího dua" pohybuje po klubech celé republiky a několikrát se podíval za hranice republiky – na Slovensko a do Rakouska – s maximálním úspěchem. Jeho variabilní styl nezná hranic a zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk. Díky velké sbírce desek, kterou rozšiřuje i o hiphop a breaky, od něj můžete čekat kvalitní selekci s jasnou garancí 100% zábavy, kterou jste mohli na vlastní kůži zažít na posledních 2 Pig Festech.

Pixie
Představitel pražského drumandbassového soundsystemu Tele2beatz. Během několika let působení se z neznámé crew stal jeden z nejpopulárnějších drumandbassových sound systému v Čechách, který můžete slyšet hrát po celé ČR. Mezi pilíře dnb stylů, které od něj můžete slyšet, patří jump-up, techstep kombinované s raggajunglem a melodickými věcmi.

Pendulum + Mc Jakes

Projekt pocházející z Austrálie z roku 2002 platí v současnosti za největší hvězdu drum & bassu a nejrespektovanější projekt na scéně. Jejich remix tracku Voodoo People od The Prodigy, považuje sám člen této skupiny (Liam Howlett) za nejzdařilejší předělávku v historii kapely vůbec a často byla slyšet i na BBC Radiu 1. Dosáhli toho, co se ještě nikomu mimo Velkou Británii nepodařilo - během prvního roku své společné kariéry dobili trůn drum and bassové scény a první srpnový víkend se předvede na Pig Fest Open Airu v DJ setu.

Rusher
Přední německý d’n’b DJ a producent Rusher, civilním jménem Daniel Ruczko, zvaný také jako “zlý, krutý, nemilosrdný nebo neblaze proslulý”, je vyznavač tvrdého ražení drum and bassu. Jeho hudebním vzorem mu je především holandské seskupení Noisia, jejichž desky často zařazuje do svých setů. Své skladby (vydává na labelech Citrus, Disturbed, Barcode, Close 2 death) které od roku 2001 produkuje, staví na hutné basové lince a ostrých zvucích. Jsou nasycené post apokalyptyckou náladou a vévodí jim zlomený beat až běda.

Hesík
Druhá polovina známého dua Cannon Foundry z ještě známějšího Wenkow Soundsystemu.

Lookshot

Lookshot hraje od srpna roku 2003. Rád podstyly dnb kombinuje, a tak je jeho set většinou velice pestrý. Hraje jak z vinylů, tak z CDplayerů, je schopen hrát i ze 3 zdrojů (obvykle 2 gramo a CDplayer). Pořádá oblíbenou plzeňskou party X-Treme Violation.

Formitox

Člen pardubické dnb FDC crew, tedy jeden z těch, ktěří mají na svědomí tolik oblíbené Drum’n’Bass Conference.

Rich
Dj Rich není žádným nováčkem na jungle & dnb scéně. Jungle & dnb ho zaujal už na přelomu roku 1995-96 ale svuj sen o djeování si uskutečnil koncem roku 1999. Na začátku roku 2000 stál u zrodu převážně junglové Bass Beast crew, ve které působí do teď. Zaměřuje se převážně na ragga jungle a old school jungle, ale v jeho setu jsou k slyšení i různé podoby dnb. Zahrál i na parties na kterých vystupovali zvuční dj´s (Aphrdite, Mickey Finn, Loxy, Rcola, Krinjah, Mz Revolution, Riply a Kid Kameleon... )

Kyanid
DJ Kyanid jako většina Dvoika.Troika crew pochází z hlavního města drumandbassu Ostravy. Hraní se věnuje přibližně 8 let. Kyanid prošel všemi fázemi dnb, na začátku byl ve velké míře ovlivněný producenty jako Dom&Roland, Kemal, Techitch a podobnými řezníky. Sám hrál převážně jejich produkci a o té době hovoří, jako o svém digitálním období drumanbassu. Po určitém jump-ovém mezidobí se opět na stará kolena vrátil k základům digitálního techstepu občas proloženém nějakou tou funkovější věcí.

Doox vs. Killa
Doox a Killa se už na DnB scéně pohybují pěkně dluho. Jsou také jedni ze zakladatelů známé západočeské crew Wenkow Sound. Hudba je pro ně srdcová záležitost a s jejich partou podnikají expanze do nejrůznějších českých měst. Jejich akce jsou velice oblíbeny a dokázali si již získat přízeň, respekt a náklonost mnoha to DnB fans, kteří za nimi jezdí prakticky všude, kde hrají. Prostě, co Wenkow akce, to se rovná rozjetá kalba se skvělou hudbou, v pohodě lidma a dobrým technickým zázemím!

Beast67
Aleš Rouček, alias dj Beast 67, začal svou djskou kariéru na přelomu let 1999 a 2000. Jeho prvního většího úspěchu se dočkal již v roce 2002, kdy se umístil na 2. místě česko-slovenské djské soutěže LivC DJ Champ. Dneska se Beast 67 řadí mezi přední drumandbassové dje v Čechách. Je rezidentem nocí Drumstation a Vision v pražském klubu Cross a Drumandbass.cz Night v klubu Roxy. Pravidelně vystupuje v zahraničí, několikrát hrál v Anglii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Polsku, Slovensku a na většině známých českých nocí.

Subfocus
Je možné propagovat fyziku pomocí hudby? Tento pán z Londýna to zaručeně umí. Když v roce 2004 vyšla jeho óda na rentgenové záření známá pod jménem X-Ray, nikdo nezapochyboval, že Sub Focus má opravdu co nabídnout. Pompézní zvuk a nezadržitelná energie se staly jeho vizitkou. Stálice labelu Andyho C Ram Records to ovšem neumí pouze při skládání hudby či remixování, ale také naživo za gramofony. A tak si můžete být jisti, že při jeho setu budete skákat jako blázni, aniž byste jimi doopravdy byli.

Baron + MC Junior Red
Piers Baron zažil v roce 2003 doslova explodující nástup na d'n'b scénu „nedotknutelným" remixem skladby „Nosher" pro Total Science. Od té doby vydal množství skladeb z nichž některé obletěli svět, jako např. The Way It Was, které se za první víkend prodalo přes 10.000 kopií. MC Junior Red se své profesi věnuje přes deset let a odjel několik turné s předními DJi jako jsou Grooverider, Fabio nebo Aphrodite, se kterým vystupuje v současnosti nejvíce.

Basstien
Dj Basstien, vlastním jménem Lukáš Sebastianides hraje na akcích od rodu 2003. Styl, kterému se začal od počátku věnovat, byl a je drum&bass. Postupem času však začal do svých setů přimíchávat desky od producentů jako jsou Rcola, Jackie Murda, a věci na DuplateChopstik. Ragga-Jungle jako takový nepovažuje až tak za úplně taneční záležitost, a tak se snaží kombinovat vokálové trecky se svyžnými melodickými kousky drum&bassu a jump-upu.

2K
DJ 2K se na české drum'n'bassové scéně pohybuje od roku 2000, je členem Shadowboxu, kde se podílí na chodu webových stránek. Společně s DJem Nitrousem uvádí rozhlasový pořad Shadowbox na pražském Rádiu 1, který je zaměřen převážně na novinky z oblasti světové drum'n'bassové scény. V roce 2003 připravil s IM Cyber hudbu k úspěšnému divadelnímu představení Discopigs. S DJem Nitrousem tvoří djský tandem, v rámci kterého vystupují pod pseudonymem Nitropank.

Dodal: Martin Nauš alias Agent, Motor A.G.
PIG FEST OPEN AIR

PIG FEST OPEN AIR

Pátek 7. 8. 2009 až Sobota 8. 8. 2009
Předprodej: jednodenní 399 Kč, dvoudenní 599 Kč
Vystupují:
Dj Rush, Pendulum, Rusher, Taxman, Clodagh, Frank Kvitta, Dialect, Reznyk, Soundjet, Caye Caulker, Jay Beck, Jamal DJs, CZScream, Home, Flyplender, Nois, Steen and The Keeper, Agent, Grasshopper, DestroyER, Tamak Kurai Time, Mind, Tomy, Ice, Toner, Malda, Noisy Pioneers crew, Dj Mari, Dj Drex, Pavel Tulačka, Dj Sens, Da Moon, Dj Face, Milan Kroutil
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Nejdek | 29. 08. 2009 | 02:40:12
bylo to fakt v pohodě sezení, sem se bavil jak za mlada
Saykozi | 21. 08. 2009 | 01:06:59
SETY ?? .. CHTELO BY TO ... :)
Bloodwarrior | 17. 08. 2009 | 02:44:52
Mazeeecccc

Cuzz lidi tak ja osobne jsem si ten mazec vychutnal do syta......Akorat nachapu proc Frank Kvitta hral v malim stanu to byla skoda....A v sobotu super...Agent,Bolland a rush no proste narez...Ja jsem se bavil a hodnotim kladne superrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RUSH je buh...
nikinka | 12. 08. 2009 | 06:50:45
chceš říct pátečníhopigfestu
tony | 12. 08. 2009 | 10:31:58
tony knp

dobra akcicka .dobre zahral pendulum a v sobotu subfucus a rush.lidi nevim na co si furt stezujete
party girl | 11. 08. 2009 | 03:52:25
mazec

super party.......V patek nejlepsi Pendulum v sobotu Flyplender a Rush !!!!!!!!!!!!!!!!
mytý | 11. 08. 2009 | 03:16:29
cztko

No když jsi měl pásku na oba dva dny tak te třeba pustili bez problémů tam a zpět takže nevíš že když mi jsme měli jenom na jeden den že nás proste pustit nechtěli takže to zase tak bez problému nebylo ale k tomu jsem se již vyjádřila. Kžd jiný pes jiná ves tzv parties people nebo jak si říkáte a lidičky co poslouchaj dnb jsou uplně jiný jo!!!! Každý rád něco jiného a nemůžeme odsuzovat druhé ale kámoš/ka s dudlíkem je fakt hardcore
Skica | 10. 08. 2009 | 09:57:34
CZtko

HEJ pozdravuj tvého nádherného kámoša s cumlem. Má fakt ránu tenhle exot...
m.key | 10. 08. 2009 | 06:04:20
jarda

když už někdo dělá shrnutí festivalu, tak by se mohl alespoň naučit, či se někam podívat, jak se píše jméno jeho největší
hvězdy :D
m.key | 10. 08. 2009 | 05:59:59
jarda

buzna jsem, ale o vipko jsem ani nestal(a)
Jarda | 10. 08. 2009 | 05:54:24
M.Key

ty budeš určitě buzna co nedostala vipko
tereza | 10. 08. 2009 | 05:53:14
pátek

http://stroldova.rajce.idnes.cz/Pig_Fest_open_air_-_patek/
http://www.youtube.com/watch?v=D82_-5rtUVk
http://www.youtube.com/watch?v=f2IxVUmCvRk
http://www.youtube.com/watch?v=DcUaDsAq5rk
http://www.youtube.com/watch?v=WF8pgDjMUNc
http://www.youtube.com/watch?v=VllDwZmplS8
http://www.youtube.com/watch?v=RxWRjUm4xUw
http://www.youtube.com/watch?v=NOuPPBlGAEc
m.key | 10. 08. 2009 | 05:26:28
cztko

Rusch nebo Rush...moc pomoc. A pan(paní) s dudlíkem a slušivou mindou nejvíc.
CZtko | 10. 08. 2009 | 04:58:10
[b: Zhodnocení[/b:
Pig Fest Open Air

Tak tato akce měla být jednou z největších a nejlepších v tomto létě, ale moje hodnocení určitě nebude 100% ale bude kolísat kolem 80-85% proč ?

Počasí nám vyšlo přímo Nádherné, takové mohlo závidět všechny doposud uplynulé letošní openka Po celý víkend teplo a sluníčko. Areál nádherný. Hlavní stage v holandském stylu zaměřeném na vzhled. Koupaliště v blízkosti s chladivou vodou osvěžilo všechny kdo na něj zavítal.
Co se týče samotné akce tak pořadatelé udělili dosti chyb, kterých se doufám v příštích letech vyvarují. Securiťáci byli v pohodě a nebyl problém pendlovat mezi stanovým městečkem a areálem. O pořádek se starala parta lidiček, kteří čas od času pobíhali s pytlem a sbírali odpadky. Hlavním nedostatkem byl bezpochyby zvuk na hlavní stagi. Tak potichu a nevyváženě jsem fakt letos ještě neslyšel. Ty zvukaře bych vyhodil okamžitě po pátku. Na barech ceny jak v 5* hotelu  . Stany na sezení kryté po obvodě – vůbec nechápu proč?? Zvuk se v nich bil a nešlo nic vidět. Ve Velkém stanu chybělo větrání, bylo tam jak v sauně…
A výkony DJ? Pátek pěkně zahrála Clodah a s její sestrou se dobře pařilo, M H zahrál vcelku pěkný HS ale ten tam neměl v danou dobu co dělat. Tady to Agent co by pořadatel opět nedomyslel. Po Hard stylu Nastoupila hlavní hvězda páteční noci na technu Frank kvita a první hodinu jsem se nehorázně nudil. Navíc hrál strašně moc obehrané tracky a nic nového nepředvedl. Naštěstí to v druhé hodince zrychlil tak jsem aspoň trochu zapařil. CZScream pak v daném schranz tempu pokračoval takže pohoda ;) Na Drumíky jsem si skočil podívat na pendulum a velké zklamání.. Hráli děsně – nedalo se na ně vůbec kalit a toho MC bych svázal a zavřel do auta do kufru.
S velkým očekáváním jsem se těšil na sobotu ale špatný zvuk na hlavní stagi celkový dojem kazil. Hrálo se pěkné svižné techno a Nois, Steen a Keepr, Agent zahráli tak na pohodičku dle očekávání. Trochu zmatky v dj a časech. Bollanda nějak nemusím. No a pak nastoupil DJ Rusch – Zahrál rychle a tvrdě. Zvuk však měl uplně na hovno  příliš silné basy a staženou hlavní melodii. Zahrál i jinak než jsem na něj zvyklý – žádné profláklé tracky což byla škoda. A jeho projev a show ?? Moc s aprty people v kontaktu nebyl a rozloučení taky odbyl – uklonil se položil sluchátka zavřel svůj booklet s cd a zmizel  Akorát ten ohňostroj bylo pěkné překvapení ;)
Zdali to bylo tím že na něj pařilo neúměrné množství totálně sjetých dramíkářů v prvních řadách nevím, každopádně nás tito exoti vytlačili až na okraj jelikož se málem schylovalo k drobným potyčkám. I tak jsem se snažil jeho set užít s přáteli kterých se sjelo opravdu velké množství v techno oblečkách a opět jsme všem dokázali, že tu ještě jsme a že paříme nejvíc a nejlíp ;)
Těším se na druhý ročník A ať se kluci pokusí chyby z letoška napravit, protože si to tento Festival zaslouží…
VideoFloow se pokusím udělat do konce tohoto týdne – mám asi 115 minut záznamů tak to bude trochu delší ;) a najdete ho opět na http://youtube.com/user/VideoFloow

[img: http://techno.cz/gallery2/d/554043-3/IMG_075.jpg[/img:

[img: http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/2/2385/2385297_16f3881f3cc22764caae763f0f0 17356/images/P1150507.JPG[/img:
matý | 10. 08. 2009 | 03:28:24
nic moc

my byli na akci jenom v pátek, bohužel ne zadarmo jako většina z Vás. Když jsme prijeli tak jsme ani neměli info ze když vejdeme do areálu tak nás vypustí až ve 2 takže tam vznikla trošku menší hádka kde my byli venku a kamarád s klíčkama od auta vevnitř. Pak musim říci díky šéfikovi ochranky který ho tedy vypustil, ale rozjezd nic moc. Těšili jsme se na Pendulum a bylo to docela zklamání. Prostě celkově dnb stage na kterou jsme jeli stála za starou bačkoru a ostatní stage taky nic moc, ve 2 už jsme tam usínali. S hrozným zvukem na hl.stage musím souhlasit zbytečeně vysoká a potichá než aby byla např.do strany a když jsme naštěstí v sobotu odjížděli táhli jsme pytel s odpadkama(náš) až k bráně-tutíž za kilo parkovného jsme mohli dostat alespon pytel na odpadky a mohli tam být popelnice. My jsme si to užili ale bohužel bez té muziky tak snad to bude příště zlepší good luck
m.key | 10. 08. 2009 | 03:24:55
bohužel

...jsem dostal to, co jsem čekal. Hrůzu a běs. Agent, CJ Bolland a Rush naprostá příšernost, to se nedalo poslouchat. Prý měl Rush špatnou náladu, zaslech jsem. Aby ne, když pod ním stálo 238 lidí. Fakt špatný festival.
oldclubber | 10. 08. 2009 | 12:00:43
irlbec:no je vidět,že seběvědomí tě rozhodně nechybí,to není rejpalství ale trocha soudnosti a objektivity.ano když píšeš jak na tom jsi tak si je nech pro sebe,ale ne jako prezentaci...
Ondra | 10. 08. 2009 | 11:42:26
Mě se to líbylo výborná akcička...!A nejvíc Frank Kvitta Rush, ty mě rosekali nejvíce!
tripmity | 10. 08. 2009 | 09:48:04
no k celkovemu zhodnoceni akce...vzhledem ze to byl prvni rocnik tak z organizacni stranky by to jeste slo..co se tyce piva-hruuuuza!stejne tak s dostupnosti tvrdyho chlastu!nejvic pobavila Clodagh a teda klobouk dolu pred zadni malou stagi od undergroundu..svym hranim zachranili cest pigfestu,rekla bych po cele oba dva dny ale predevsim v dobe kdy nastoupil Rush a pokazil to jen co sahnul na gramec!hruza des,zklamal tak,ze vickrat na nej nejedu...jeho nestihal nikdo ani smazky s vejirema coz je co rict!jinak zabava byla ale priste bych doporucila vic premejslet nad hlavnima head linerama!
paveell | 09. 08. 2009 | 10:07:24
jeste ze jsme nevahali a jeli na hradhouse na poradnou kvalitni akci s poradnou lajnou...
kostra | 09. 08. 2009 | 09:40:43
ja sem tam nebyl takze to muselo byt pekne na picu
pepep | 09. 08. 2009 | 04:24:00
pigfest

tak ja sem byl na pigfestu jen v patek, takze nevim vsechno. no lidi bylo uz v patek docela dost. techno podle me nemelo byt v tom smradlavem,teplem stanu, nehlede na to nevim jak se tam mohli vejit a byt vsichni ty dredaři v sobotu. sapito mohlo byt klidne za hlavni stagi a mohli tam byt pod tim jen lavičky. lavičky ve prostred vsech stagi, taky ne moc dobry napad.vsechno se to tam akorat mlatilo dohromady a ke kazdemu stanovišti daleko. dale to PIVO... lepsi značky jste vybrat už nemohli že??? aspon jedno mohlo byt lepši když kosek za festakem(plzen) je pivovar jak krava!!!! jinak asi dobry, listek sem mel gratis, na sobotu jsem byt nemohl. clodagh zahrala paradne a opet se pekne bavila-zasluzila by si hrat na hlavni!! skoda ze sem nemohl k vuli ni slyset pendulum! pendulum jsou v pohode, ale vetsinou ty pazvuky co se ozejvali od předchozich. no neni to muj šalek kavy... a dredi že by si to nějak tanečně užívali.. diky ale za listek stalo to za tu cestu!!
Irlbec | 09. 08. 2009 | 03:35:19
fotky ze soboty

http://www.undergroundcity.cz/clanek/1739/fotoreport-ze-sobotniho-festivalu -pig-fest-by-irlbec/ .... pro všechny rejpálky: nejsem fotograf, nemam externi blesk - proto jsou fotky pouze z podvecera... peace :-)
petra | 08. 08. 2009 | 11:51:32
volňásky

na tu akci měl volňásek asi každej:)
xlimubaix | 08. 08. 2009 | 09:30:04
ala ty....

..jasně že nehajim to co tam hraje jen nechapu ty dohady...o tom jak to tam vypadá ...jinak já byl v pátek (dostal jsem volnásek) a nutno říci že to bylo hezky zařízený a mělo to málem vše co mělo ALE jedinou hrůzou(pominu li účinkují) byl zvuk na hlaví stage...to byla fakt hrůza...
martin | 08. 08. 2009 | 04:31:30
neví někdo kolik tam bylo včera lidí, ten report je fakt k smíchu
Jiri | 08. 08. 2009 | 01:28:08
fotoreport

irlbec: cha...tohle maji byt fotky z prvniho dne na Pig Festu? Vtipalek...to uz jsi mohl rovnou fotit jen prichazejici lidi na tento festival. Opravdu vazne vypovidajicii o tom, jak to tam vypada. Snaha se ceni.
oldclubber | 08. 08. 2009 | 09:05:38
irlbec:počkej to si děláš srandu nebo jak??fotoreport (alespoň co si myslím já) by měl vypovídat o tom co se tam dělo,třeba foto z nějaký stage,večerní s osvětlením a tak...ale tohle??no nezlob se na mě ale to je špatný tohle. ops:
irlbec | 08. 08. 2009 | 01:56:34
první fotky

http://www.undergroundcity.cz/clanek/1738/fotoreport-z-patecniho-festivalu- pig-fest-by-irlbec/
tycotamnejedou | 07. 08. 2009 | 03:05:23
CHLEBEM SE OPIT NEDAME!
ala | 07. 08. 2009 | 02:36:21
jo jezdime na akce kuli hudbe a prave proto na tuhle sracku nejedu, ras je tu 2 krat do roka a pendulum (dj-set) to je fakt lajn ap jen pro vidlaky!
xlimubaix | 07. 08. 2009 | 02:27:08
no tak nevim jestli jezdíte na akce kuli stage nebo kuli hudbě...a jestli věříte PR kecům všech možných promotérů tak jste fakt lolci...a na to jak je to vcelku skromný festival je ta stage dost veliká...nezdá se..
Ida | 07. 08. 2009 | 02:21:45
O5 měl nekdo na začátku velký oči a plnou hubu kecu, že Martine!
toman | 07. 08. 2009 | 02:13:50
jako fakt, akorat melete buh vi co a pak postavite takovouhle stracku! ze vam neni hamba! moc listku se asi neprodalo, tak se musi setrit!
míra | 07. 08. 2009 | 01:37:28
Jestli dobře chápu,tak ta stage na fotkách z příprav se symbolem PF uprostřed je slibovaná největší stage která byla na festivalu v ČR postavena? Nevim nevim, z těch fotek nemám moc pocit,že by tato stage velikostí předčila např.stage z loňského SoL od UM.
martin rauš | 07. 08. 2009 | 12:30:49
po vzoru holandském v českém laciném provedení! (proberte se)
Castor | 05. 08. 2009 | 01:27:36
Ohně

Kdy a kde tam budou ohňovat ty Estela de Fuego?dík
baba | 03. 08. 2009 | 07:20:00
volný lístek

mám jednen lístek volný na oba dva dny, v případě zájmu piš na horsky.demon@seznam.cz
baba | 03. 08. 2009 | 01:54:10
4 glancy Pokud jsi vyhrál jakoukoliv soutež, přišlo to mailem, resp mně už jo.
glancy | 03. 08. 2009 | 01:24:40
kde najdu vysledky soutezi?

nevite kde najdu kdo vyhral listky na pig fest?
baba | 02. 08. 2009 | 11:18:45
poraďte, vážení, pročítám, přemýšlím, porovnávám....jet na Pigfest bo opět na SoL? ops: Line-up podobný, jen ten Rush mi vrtá v hlavě, již 5x jsem ho kluka viděla, ještě se mi nepřejedl
4Martin N. - tvé akce jsou většinou skvěle zorganizované, doufám, že bude v Pbicich opět Technomasters ( CJ Bolland :) měkčí než obvykle)
NESEŽERTE MĚ :D
Oyaa | 30. 07. 2009 | 07:54:20
doprava

zdarec chtel bych se zeptat estlii nekde nejede z olmika a nemel by dve mista ... ze bychom se nekde pripojili ,,, jsme ze šumperka ...
MTSH | 30. 07. 2009 | 07:45:27
:O(

Se na Pigfest těšim snad nejvíc ze všech festů a nakonec zjistim že v sobotu na DNB budu dusat hlínu ve stanu :O( To snad neeeeéééééé
Oyaa | 30. 07. 2009 | 03:10:45
cesta

zdarec nejedete nekdo autem na pigFest .. treba z olmika ... ?? estli bych se s kamosem nemohl pridat ?? jsme ze šumperka ... a klidne bychom jeli i do olmika ... abychom to nekomplikovali ... ;D
Oyaa | 30. 07. 2009 | 03:08:32
cestaa ..

zdarec nejedete nedkoo autem na pigFest ?? treba z olmika ?? estli bychom se s kamosem nemohli k nekomu pridat ?? jsme ze šumperka a klidne nastoupime i v olmiku na nadru .. ;D
Vera | 30. 07. 2009 | 12:07:01
paveel

mz jedeme zase na prasofest, to bude vál
paveell | 30. 07. 2009 | 11:00:44
Myslim,že to bude skvělá akce,ale už máme lupeny na jinou super akci hradhouse,takže snad příští rok :-)
Malinič Petr | 06. 05. 2009 | 11:33:44
no tak nemůže se všem líbit všechno, je to festival, každý by si měl vybrat, proto je více stageí.......kukučák
chose-cb | 06. 05. 2009 | 11:30:00
Ano hardstyle bude opet:)na kazdem festivale letos je hardstyle:)a to je pekne na picu:)dramik vypada dobre rushe bych taky dal ten hraje inteligentne:) ale kvitta vobruz magor kdo dalsi bude jeste rezat motorovkou???Pendulum schvaluju to se povedlo
dobra volba skvela muzika.)
Petr | 27. 04. 2009 | 04:26:44
Hardstyle na PFOA

Hardstyle bude :-) .....

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |